З найбільшого у столиці аквапарку - протікає вода

  Комплекс розташований на третьому поверсі торгового комплексу. Під ним, на другому - на відвідувачів зі стелі капає вода. В адміністрації кажуть, що знають про проблему. Але досі її не усунули. Натомість мешканці сусідніх будівль стурбовані, щоб під натиском води не рухнула стеля, і тонни рідини не затопили метрополітен.

  Столичний аквапарк вразив ще на відкритті - на голови людей з третього поверху, де розмістили водні атракціони - почала капати вода. Мешканці сусідніх будівель стривожені - кажуть, зі стелі тече постійно.

  Світлана: "Так он течет пройдите на второй этаж. Посмотрите там ведра. Так течет не сверху, а теперь уже снизу течет".

  В інспекції держархбудконтролю заспокоюють - споруду зводили за передовими технологіями, а перевіряли - за радянськими. Тож запас міцності будівлі майже сімдесят відсотків.

  За проектом, торговельний комплекс стоїть на фундаменті, побудованому з тисячі буронабивних паль. Тож споруда не спирається на метро.

  В управлінні метрополітену, яке надавало дозвіл звести споруду над підземкою - загрози не бачать. Будували за всіма вимогами. Крім того, зайва вода не зруйнує гідроезоляцію тунелів.

  Натомість нашій знімальній групі у зустрічі адміністрація аквапарку відмовила. Письмово повідомила наступне:

  "Причиною стало порушення ізоляційного шару при проведенні ремонтів стелі на другому поверсі комплексу. Усі проблеми носять локальний характер".

  Також адміністрація аквапарку обіцяє усунути течію уже до понеділка. Тим часом у Києві будують ще один аквапарк. Цього разу - втричі більший.

  Олена Махно, Андрій Верстюк, Сергій Клименко та Віктор Сніжко, 5 канал

  Попередній матеріал
  До посольства Норвегії в Києві приносять квіти і свічки
  Наступний матеріал
  У центрі Львова виставляють роботи дітей, що лікуються від тяжких хвороб
  Теги: