5.ua

У Києві презентували проект з розвитку міст України COMUS

  У Національній парламентській бібліотеці України відбувся Міжнародний семінар з підготовки до реалізації спільного проекту Ради Європи і Європейської Комісії "Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадами" (проект COMUS).


  Таке повідомили у прес-службі Міністерства культури 17 вересня

  Повідомлено, що презентація проекту відбулась під час візиту представника Секретаріату Ради Європи Мікаеля де Тіза в Україну.

  Під час першої частини зустрічі відбулась загальна презентація проекту національним зацікавленим сторонам, яка мала на меті створити підґрунтя для успішної міжвідомчої взаємодії щодо реалізації проекту в Україні.

  Друга частина зустрічі була присвячена обговоренню практичних питань його імплементації потенційними технічними партнерами проекту – представниками адміністрації міст, які брали участь у попередньому проекті "Реабілітація історичної спадщини історичних міст" (2009-2011). Зокрема, піднімались питання визначення критеріїв відбору пілотних міст, кількості міст та передумов їх участі у проекті COMUS, також були окреслені загальні етапи проекту і завдання першого, установчого, етапу.

  "За результатами зустрічі учасники висловили готовність взаємодіяти з питань реалізації проекту COMUS в Україні та розпочати роботу в рамках першого етапу проекту, який триватиме з жовтня 2014 року по лютий 2015 року", - повідомили у Мінкульті.
  Попередній матеріал
  Російські війська готуються до наступу – Тимчук
  Наступний матеріал
  Яценюк пропонує створити спеціальний фонд для відновлення Донбасу
  Теги:
  Loading...