У Києві презентували книгу Кшиштофа Зануссі "Час помирати"

  Книгу "Час помирати" видатний польський режисер Кшиштоф Зануссі презентував напередодні у Києві. Україномовний переклад твору, написаного ще 1997-го року, видали півторатисячним тиражем.

  Видання - це розповідь Зануссі про непростий шлях у мистецтві, спогади про творчі доробки та людей, з якими митець зустрічався на знімальних майданчиках та у буденному житті. Україномовне видання "Час помирати" - унікальне, адже митець спеціально написав один розділ, якого немає у інших версіях книги. У ньому Кшиштоф Зануссі розповів про свої спогади та ставлення до України, її історії та культури. 

  Кшиштоф Зануссі, режисер, письменник: "Щодо назви книги - її не треба сприймати буквально. Я зовсім не збираюся на той світ, бо дуже люблю життя. У назві і книзі я покладаюся на біблійний сюжет, адже святий Павло сказав, що потрібно, аби стара людина померла в мені, аби народилася нова. Це є певною алегорією до вмирання всього радянського. Бо цей совок, який є в нашій історії, досі сидить у нас. А ми мусимо попрощатися з ним".

  Попередній матеріал
  У Вінниці з`явився приватний музей старовинної техніки [відео]
  Наступний матеріал
  Російський опозиціонер вчинив суїцид через відмову у політичному притулку в Нідерландах
  Теги:
  Loading...