Кадри з серіалу "Точка Нуль"
Кадри з серіалу "Точка Нуль" 5 канал

"Точка Нуль": творці серіалу про російсько-українську війну розповіли про плани на майбутнє

Читайте по-русски
У команді немає жодного професійного працівника кіноіндустрії – від акторів, до костюмерів – усі були учасниками бойових дій

Історіями про залаштунки та планами на майбутнє поділилася творча група серіалу "Точка Нуль". В одному з київських закладів актори разом із засновниками кінострічки провели захід, під час якого збирали кошти на майбутні зйомки серій.

Серіал "Точка Нуль" – це стрічка про російсько-українську війну. Автори хочуть розповісти про побут українських військовослужбовцям в умовах бойових дій.

Ще одна особливість – у команді немає жодного професійного працівника кіноіндустрії – від акторів, до костюмерів – усі були учасниками бойових дій і поділилися власним досвідом.

"Основний костяк – це троє чоловіків: Андрій Стельмах, Віктор Сокоренко і я третій. Ідея народилася у нас з Андрюхою десь близько двох років тому, два-три роки тому, після цього ми реалізували проєкт, відзняли першу пілотну серію, а після цього долучився Вітя як продюсер. І саме цей івент це його креатура, зараз ми шукаємо фінансування під повний проєкт, тобто під 10 серій", – говорить Олександр Матяш, один із засновників серіалу "Точка Нуль"."Всі творці цього продукту знають, про що вони розказують. Дещо було пережито на власному досвіді, дещо підказали знайомі. Для того, щоб люди побачили як це було насправді. Що участь у бойових діях – це не обов'язково – о 7:00 встав, о 8:00 – подвиг, а о 12:00 обід. Це дуже часто густо якась рутина, це туга якась, або якісь приколи", – розповідає Володимир Безика, актор серіалу "Точка Нуль".

Нагадаємо, незрівнянна українська акторка Ірма Вітовська взялась до перевтілення у героїню фільму "Коза Ностра". Його зйомки вже розпочались у Карпатах, а в мережі опублікували перші фото.

Попередній матеріал
Верховний суд про "плівки Вовка": Судовій владі завдано значної шкоди
Наступний матеріал
Ганапольський пояснив, чому електорат Зеленського "лишився у дурнях" – "Гончаренко рулить"
Loading...

Український фільм про Донбас отримав нагороду Венеційського кінофестивалю

"У нас прокинулась самосвідомість": як українське кіно підкорює світ

На 79-му році життя помер "голос Альфа" диктор Микола Козій

У Києві фільм "Рутенія" показали просто неба – відео

Ван Дамм у Бортничах: з'явилися фото зі зйомок першого українського фільму Netflix

"Рутенія. Повернення коду нації": у Києві презентували стрічку про автентичну українську писемність