Стрічку про секс-туризм в Україні почали знімати у столиці [відео]

  Фільм з робочою назвою "Люби мене" є одним із 30 переможців першого конкурсу на державне фінансування. Згідно з умовами контракту держава виділила на нього 7 мільйонів гривень. Таку ж суму надає партнер стрічки, - турецький уряд.

  Традиційну для кіно тарілку з підписами всіх учасників зйомок розбили. І можна починати роботу. І хоча цей таємничий процес, за умовами контракту телевізійникам знімати не можна, журналістам таки показали основні місця зйомок. Саме у цьому холі одного зі столичних готелів, прикрашеному у кращих традиціях СРСР, за сценарієм житиме головний герой стрічки. Його грає зірка турецького кіно усан чакир.

  Усан Чакир, запевняє, - секс-туризмом ніколи не захоплювався і вважає це неприпустимим. Продюсерка стрічки каже, цю провокативну і складну тему обрали навмисно.

  Не шукати біографічних моментів у житті акторів та їх персонажів закликає і режисер стрічки - українка Марина Горбач. Вона свого часу вийшла заміж за турецького колегу. На роль сучасної "роксолани" запросили українську акторку Вікторію Спесивцеву.

  Більшу частину стрічки "Люби мене" зніматимуть у Києві. Холодними лютневими вечорами фільмуватимуть на бориспільській трасі та у старих кварталах столиці. За місяць знімальна група вирушать до Туреччини.

  Даря Безродна, Іван Наконечний, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Мексиці - найбільша за останні 70 років посуха
  Наступний матеріал
  У Черкасах стартував фестиваль льодової скульптури [відео]
  Теги: