У Черкасах стартував фестиваль льодової скульптури [відео]

  Трофеї минулих чемпіонатів Європи з футболу, фігури футболістів, а також головний герой будь-якого футбольного свята – м’яч. І все це – із криги. У Черкасах стартував фестиваль льодової скульптури "Крижталь-2012" присвячений футбольному Єврочемпіонату.

  Скульптора із Києва Володимира Товстоп`ятова у Черкаси запрошують вже 4-й рік поспіль. Він каже, творить із льоду із задоволенням.

  Цьогоріч мерія Черкас вирішила відмовитися від конкурсної частини фестивалю. Тож серед учасників найкращого не визначатимуть. Вибрати із асортименту крижаних скульптур - і справді непросто. Тут і велетенський м’яч, образи футболістів із мультфільмів, спортивні трофеї, а також символ цього року - дракон. Окраса фестивалю – крижана Ейфелева вежа. Працювати з льодом складно, кажуть майстри, але цікаво.

  Фестиваль "Крижталь" у Черкасах уже став традиційним. Щороку організатори пропонують митцям нову тематику для скульптур.

  Організатори заявляють: фестивальобходиться щонайменше у 200 тисяч гривень. Запевняють, усі кошти - спонсорські. Милуватися крижаними шедеврами у Черкасах можна ще довго. Адже мороз поки що відступати не збирається.

  Ольга Мальована, Рисятов Андрій, 5 канал

  Попередній матеріал
  Стрічку про секс-туризм в Україні почали знімати у столиці [відео]
  Наступний матеріал
  Снігопади спричинили масштабне знеструмлення в Грузії
  Теги: