Стартував Львівський тиждень моди

  У Львові розпочався фестиваль моди. Lviv Fashion Week зібрав не лише молодих, але й знаменитих у світі кутюр`є. Перший день показу присвятили Євро-2012. Молоді дизайнери з Польщі та України спробували поєднати на подіумі моду та футбол.

  12 молодих дизайнерів з Польщі та України ділилися своїм баченням спортивної моди. Ярослав Гродський із Тернополя над колекцією працював кілька місяців. Каже, допомагала уся родина. Джинси, придбані на ринку, дизайнер доповнив модними аксесуарами. 

  Ярослав Гродський, дизайнер: "В ній спортом не будеш займатися, тільки для виступу, для подіуму і все. Воно не є звичайно комерційне, воно не є носибельне, воно є просто для сцени, хіба що якісь джинси можна носити типу ось".

  Поліна Веллер, дизайнер: "В мене є інша, ще цікавіша. Ось таке плаття, тут стадіон і об`єднання України і Польщі".

  Поролон, лінолеум, дроти - усе це у своїй колекції до Євро-2012 використовує київська дизайнерка Поліна Веллер. Вона переконана - у її колекції, як і у футболі, все лаконічно, і сподівається, що футбольні сукні сподобаються глядачам.

  Поліна Веллер, дизайнер: "Це шоу, як і футбол, і це не на кожен день, це ідея, це показ, це шоу, це арена. Як і футбол, тому що це не кожен раз".

  Організатори кажуть, оминути тему Євро-2012 не могли ще й тому, що спортивна тематика у моді нині  популярна у всій Європі. Тепер дізнатися про нові тенденції українських кутюр`є зможе будь-хто.

  Петро Нестеренко-Лань, організатор Львівського тижня моди: "Є домовленості між дизайнерами їх тиражувати, тобто, можливо якісь колекції будуть, як сувеніри, а є ідея виставити ці колекції на манекенах під час відкриття стадіону і першого матчу".

  Триватимуть модні покази у Львові протягом 5 днів. Свої роботи покажуть провідні дизайнери та молоді модельєри з України, Польщі, Франції та Туреччини.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Події в Японії спричинили розробку нових стандартів безпеки у атомній галузі
  Наступний матеріал
  У Харківському аеропорту запрацювала система радіаційного контролю
  Теги: