У Харківському аеропорту запрацювала система радіаційного контролю

  Стаціонарна система радіаційного контролю запрацювала у Харківському аеропорту. За її допомогою перевірятимуть пасажирів, а також підозрілі вантажі. Установка цілком безпечна для здоров`я - запевняють митники.

  Систему радіаційного контролю Харкову подарувало Міністерство енергетики США. В Україні вже є 27 таких установок. До Євро-2012 вони з`являться в аеропортах усіх міст, які прийматимуть чемпіонат.

  Анатолій Зарицький, заступник директора Міжнародно-правового департаменту Державної прикордонної служби України: "У разі нелегального переміщення через кордон ви бачили, що спрацьовує звукова і світлова сигналізація. Крім того, на комп`ютері висвічується фотографія людини щодо спроби нелегального перміщення через кордон". 

  Еллі Маламед, в.о. керівника програми "Друга лінія захисту" Національної адміністрації з ядерної безпеки Міністерства енергетики США: "Ми встановлюємо таке обладнання у всьому світі, також і в Україні. Адже тут є багато ядерного та радіоактивного матеріалу. До того ж, Україна може стати транзитером для контрабанди таких речовин".

  Попередній матеріал
  Стартував Львівський тиждень моди
  Наступний матеріал
  «Українські пристрасті» - нове футбольне ток-шоу на «5 каналі»
  Теги: