Спільний концерт Ал Ді Меола й Романа Гриньківа відбувся за участі лише першого

  Між легендарним американським гітаристом Ал Ді Меолою та відомим українським бандуристом Романом Гриньківим пробігла чорна кішка. Музиканти посварилися через спільний концерт, який мав відбутися в Києві ще 19 березня. Хоча цього разу дует так і не склався, Ді Меола, хай із запізненням, таки виступив у столиці.
  Людмила Голоднік, 5 канал: "На саунд-чек легендарного гітариста Ал Ді Меоли мали змогу потрапити лише журналісти. А вже за декілька годин ця майже порожня зала буде забита вщент".

  Джазовий гітарист підборами відстукує ритм на український сцені. Ал Ді Меола готується до виступу перед столичною публікою. Володаря Grammi на цей концерт запросив музикант Роман Гриньків ще у січні. Друзі планували влаштувати спільне турне країною. Організаційні питання на себе взяв український бандурист. Проте з задачею не впорався.

  Ал Ді Меола, гітарист: "Роман сам побажав займатися організацією наших концертів. Я йому довірив цю справу. В Україні ми мали відіграти разом 11 концертів протягом двох тижнів. Але у Романа не вистачило менеджерського досвіду. Він гарний музикант, але не організатор".

  Багато хто з глядачів очікували побачити свого земляка, Романа Гриньківа, у дуеті зі світовою зіркою. Проте до останнього не знали, що концертна програма Ді Меоли буде сольною.

  Але, коли "батько фьюжна", як називають Ді Меолу у всьому світі, з’явився на сцені - зала незважаючи на неповний склад зірок, вибухнула оплесками. Алу акомпанували гітарист, перкусіоніст та акордеоніст. Музикант гітару вважає інструментом медитації. Потребу грати на ній відчув ще тридцять років тому. Вдома у Ді Меоли біля ста гітар. Для виступу на українській сцені привіз найулюбленішу. З цією акустичною красунею з Іспанії не розлучається понад десять років. Глядачі її звучання оцінили.

  Романа Гриньківа на цьому концерті не було. Але успішному виступу його колеги це не завадило. Насолодившись живим звучанням, багато хто на додаток вирішили купити ще й диски джазового гітариста. На згадку.

  Людмила Голоднік та Максим Шинкаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.19Мб)
  Попередній матеріал
  Олімпійське полум`я урочисто передали Пекіну (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Українець встановив світовий рекорд по жонглюванню м`ячем на ходу
  Теги:
  Loading...