Українець встановив світовий рекорд по жонглюванню м`ячем на ходу

  Встановити світовий рекорд та потрапити до книги рекордів Гіннеса вирішив 34-річний харків`янин Микола Куценко. Для цього чоловік йшов майже цілий день, одночасно жонглюючи м`ячем за футбольними правилами.
  9 годин безперервної ходи та 47 тисяч ударів по м`ячу - такого у світі ще ніхто не робив. Харків`янину Миколі Куценку це вдалося. За цей час чоловік пройшов 42 кілометри та 195 метрів, утримуючи м`яча за футбольними правилами, й жодного разу не впустивши додолу плямистого. Рекордсмен зізнається, останні кілометри далися особливо важко.

  Микола Куценко, чемпіон: "Именно последние 5 км погода начала немножко портиться и ветер пошел, последние 5 км пришлось побороть. В принципе, морально-волевых. Когда уже финиш близко, уже легче. С Броваров до Киева было тяжело, потому что еще далеко идти. Думаю, когда уже первые станции метро пойдут, чтобы ориентироваться, там мост! Уже было как-то веселей когда по Киеву".

  До цього рекорду, каже Микола, призвело дитяче бажання незважаючи ні на що стати кращим футболістом. Воно не здійснилося. І тоді чоловік почав активно тренуватися з футбольним м`ячем і доводити свою унікальність в інший спосіб. За 10 років сумлінних тренувань це вдалося. Харків`янин обійшов московське Садове кільце, жонглюючи м`ячем.

  Ігор Підчібій, представник Книги рекордів України: "Он обошел Садовое кольцо, по футбольным правилам не опуская мяч на землю, это 16,5 километров".

  Однак найбільше у встановленні рекордів допомагають друзі, знайомі та родина. Не обійшлося без групи підтримки і цього разу.  Поряд з Миколою всю дистанцію проїхали на візках 30 спортсменів-інвалідів та пройшли діти-спортсмени.

  Подолавши 42 кілометри, рекордсмен чесно зізнався - під час ходи дуже втомився. Проте після нагородження погоджується продемонструвати футбольні "па" з м`ячем на біс. Його рекорд вже зафіксувала Книга рекордів України. Найближчим часом всі документи про досягнення будуть відправлені на оцінку суддів Книги рекордів Гіннеса.

  Наталія Радченко, Рустам Ходжиєв, Сергій Азаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.99Мб)
  Попередній матеріал
  Спільний концерт Ал Ді Меола й Романа Гриньківа відбувся за участі лише першого
  Наступний матеріал
  Капітан "Нафтогазу-67" спростував усі закиди китайської преси про несправність судна
  Теги:
  Loading...