Рукописи Стуса вперше показали на загал

  Рукописи Василя Стуса вперше показали на загал. Із нагоди 75-ї річниці від дня народження поета влаштували виставку "Нурт українського сумління".

  У музеї книги та друкарства об’єднали понад сотню експонатів - збірки, чорно-білі світлини Василя Стуса з родиною та прижиттєві газетні публікації віршів поета. У такий спосіб автори експозиції продемонстрували історію видання поета в Україні та закордоном. За життя Стуса, на Батьківщині з ідеологічних причин не було видано жодної книги, а першу збірку творів надрукували у Брюсселі. Триватиме виставка до 10 лютого.

  Дмитро Палій, заступник директора з наукової роботи музею Книги і друкарства: "Вперше експонуються рукописи Василя Стуса, рукописи написані і на волі а також і у в’язницях - серед тих рукописів є сторінка десиртації. Ми втратили у Стусові не лише видатного поета а й видатного вченого".

  Дмитро Стус, літературознавець, син Василя Стуса: "До 75-ти ліття ми з студентами повністю виклали всього Стуса в інтернет, я вважаю що це найважливіше. Хочеться щоб люди могли подивитись, як починалось, з яких видань, яка еволюція відбулася у цих виданнях".

  Попередній матеріал
  Тимчасове перемир`я у справі гірників шахти "Червоний партизан" [відео]
  Наступний матеріал
  На Львівщині відзначили ювілей Кука
  Теги:
  Loading...