Понад 100 митців з усього світу представлять свої роботи на першому "Бієнале" в Києві

  Понад 100 митців з усього світу представлять свої роботи на першому "Бієнале" сучасного мистецтва у Києві. Стартує фестиваль 17 травня і триватиме два з половиною місяці.

  У "Мистецькому арсеналі" столиці презентують художні твори на тему "Найкращі і найгірші часи". Учасників для українського бієнале відбирає британський мистецтвознавець Девід Елліотт. Він уже показав роботи, які демонтсруватимуть у київській галереї. Бюджет фестивалю - понад 30 мільйонів гривень. Організатори сподіваються: арт-свято прорекламує Україну на весь світ, як свого часу бієнале відкрив для туристів Венецію.

  Наталія Заболотна, генеральний директор НКММК "Мистецький арсенал": "Бієнале" відвідує близько мільйона глядачів, ми очікуєм, що українське бієнале відвідає не менше півмільйона глядачів. Київ матиме повноцінний статус культурної столиці".

  Девід Елліотт, куратор Першого київського "Бієнале" сучасного мистецтва: "Під час "Бієнале" ми зможемо побачити роботи світових зірок артмистецтва. Більшість з них дуже зраділи, почувши про можливість показати себе в Україні. І, власне, це можливість презентувати Україну - як культурний туристичний простір".

  Попередній матеріал
  Пентагон і НАТО прокоментували скандальне відео за участі американських солдат
  Наступний матеріал
  У Пентагоні встановили солдат, що знущалися над вбитими талібами
  Теги: