5.ua

"Поміняли унітаз": Що змінилось в університеті Карпенка-Карого після розслідування журналістів "5 каналу"

  • Анонс
У випуску програми "Кіно з Яніною Соколовою", у черговий раз присвяченому університету імені Карпенка-Карого, стане відомо, що насправді протягом довгих років відбувається в освітній системі культурних вишів

У травні 2015 року журналісти проекту "Кіно з Яніною Соколовою" провели розслідування про злиденне існування університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. 

Після виходу ефіру у виші зібрався показовий  так званий "консиліум митців", які вирішували, як зарадити становищу. Зарадили – за півтора роки замінили унітаз, натомість – ані плівки, ані камер, ані екрану для демонстрації відзнятого, ані грошей на опалення аудиторій, які зимою просто замітає снігом. 

На своїх місцях залишилися клопи, таргани, перманентна відсутність води і світла та звичка проводити ремонт за гроші студентів.

Бездіяльність призвела до протесту студентів та листа відчаю від них. І як наслідок – знову розслідування, яке завдяки студентам, викладачам і славетним випускникам допоможе пролити світло на те, що насправді ці довгі роки відбувається у освітній системі культурних вишів.

Не зайвим буде зазначити, що ректор університету Олексій Безгін від коментарів відмовився, мовляв, у день запису в нього не було на це часу. Проте на пропозицію журналістів приїхати у будь-який інший час він запропонував завітати до Карпат, де на той момент знаходився.

Тож не пропустіть у суботу, 28 січня о 13:10, у програмі "Кіно з Яніною Соколовою" на "5 каналі" стане відомо, хто несе відповідальність за злиденне існування вишу театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого.

Дивіться також ефір програми "Кіно з Яніною Соколовою" від 01.05.2015 – "Злидні української кіноосвіти".

Попередній матеріал
Глібовицький: Українська стратегія переможе супроти імперських потуг із втягування нас в новий СССР - відео
Наступний матеріал
Засідання Кабінету міністрів України – відео
Loading...
"Кіно з Яніною Соколовою": Найкращі кінопрем'єри 2016 року

"Кіно з Яніною Соколовою": Найкращі кінопрем'єри 2016 року

Україну на Каннському кінофестивалі представить англомовне кіно з нігерійкою у головній ролі

Україну на Каннському кінофестивалі представить англомовне кіно з нігерійкою у головній ролі

Кіно з Яніною Соколовою: Зося Родкевич із фільмом "Мій друг Борис Нємцов"

Кіно з Яніною Соколовою: Зося Родкевич із фільмом "Мій друг Борис Нємцов"