5 канал

Глібовицький: Українська стратегія переможе супроти імперських потуг із втягування нас в новий СССР - відео

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав екс-журналіст та медіа-, бізнес-експерт Євген Глібовицький.

"У минулому – журналіст, а нині політолог та експерт з довготермінових стратегій. Євген Глібовицький – учасник Несторівської експертної групи (візія для України 2025), Унівської експертної групи (візія для Львова 2025), дніпропетровської групи DYB. У знаменнику – американська школа та Києво-Могилянська академія, у числівнику – власне консалтингове агентство. Чому досконало вміємо скидати режими, але не навчилися будувати державу, чи можлива спільна візія та стратегія для суспільства, яке щодня ятрить свою "#непозбувну бентегу", породжує "зради" та розколи і легко піддається маніпулюванню. Почаюємо-поговоримо о 23:10", –анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Довідка. Євген Глібовицький народився та виріс у Львові. Батько грав на гобої, був солістом Львівської опери, мати – інженер-хімік. Середню школу закінчив у місті Мілуокі в американському штаті Вісконсин. 2000 року отримав диплом Києво-Могилянської академії з фаху "політологія". Вивчав правознавство у Львівському університеті імені Франка й філософію в американському Блафтонському університеті.

Є викладачем програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій, автор популярних навчальних розробок із PR та медійних комунікацій. Викладач "Києво-Могилянської Бізнес Школи". Його компетенція лежить на перетині суспільного, бізнесового та громадського секторів.

Як журналіст, має досвід роботи в "гарячих точках" та в кризових умовах. У 2002–2003 разом з Романом Скрипіним та Андрієм Шевченком був співрозробником концепції "5 каналу". У 2002 відмовився працювати в новинах на "1+1" через цензуру. Був засновником і, зрештою, головою Київської незалежної медіа-профспілки, яка зіграла ключову роль у забороні політичної цензури в українських медіа в 2003–2004 роках.

Попередній матеріал
Справа про розстріл міліціонерів у Києві: підозрювану Заверуху випустили під заставу
Наступний матеріал
"Поміняли унітаз": Що змінилось в університеті Карпенка-Карого після розслідування журналістів "5 каналу"
Loading...