www.youtube.com

Побувати у віртуальному Чорнобилі: в Києві відбудеться світова прем'єра Chernobyl VR Project "Місто-привид"

Всі охочі зможуть здійснити віртуальну подорож Чорнобилем та Прип’яттю

26 квітня о 18:00 в Музеї історії міста Києва відбудеться світова прем'єра Chernobyl VR Project під назвою "Місто-привид. Світова прем'єра подорожі". Про це ідеться на сайті Музею історії Києва.

Інноваційний проект польських розробників має на меті увічнити пам'ять катастрофи 1986 року за допомогою віртуальної подорожі Чорнобилем та Прип'яттю.

Як зазначають в прес-службі проекту, на сьогодні технологія VR (virtual reality) є гарячим трендом у світі інновацій. Нічого дивного в цьому немає, адже саме VR є величезним стрибком у відтворенні медіа-контенту, принаймні з моменту появи 3D-фільмів. Виняткові можливості цієї технології були використані розробником The Farm 51. Польські програмісти створили авторську технологію Reality 51, яку використали для того, щоб показати світу Чорнобильську катастрофу.

"Інноваційні технології The Farm 51 дозволяють максимально точно перенести реальність до віртуального світу. Завдяки цьому, кожен хто прийде в Музей історії міста Києва, матиме можливість перенестись в інший світ і на свої очі побачити зону відчуження", – розповів представник The Farm 51 Лукаш Росінський.

Соціальний аспект проекту відзначила українська співачка та громадський діяч Руслана Лижичко: "Я переконана, що завдяки Chernobyl VR Project багато людей у всьому світі зрозуміють розмір катастрофи тридцятирічної давнини і звернуть увагу на трагедії мільйонів людей, яких вона зачепила".

Презентація в Києві буде прем'єрним показом. Після цього впродовж наступних місяців презентація відбудеться також в інших країнах світу, в тому числі в Польщі та США.

"Місто-привид" можна побачити з 26 квітня по 10 травня в Музей історії міста Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7). Вхід вільний. Захід відбудеться за підтримки та під патронатом міського голови Києва Віталія Кличка.

Як повідомляв 5.ua, Мінекології виступає за створення заповідника в Чорнобильській зоні.

Попередній матеріал
Єврокомісія попросила ЄС надати українцям безвізовий режим – всі умови виконані
Наступний матеріал
Начальник департаменту патрульної поліції щодо ДТП на пішохідному переході: винуватці будуть покарані
Теги:
Loading...

2016 рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

"Чорнобиль - 360": на виставці у Києві пропонують перенестися у зону відчуження

Німеччина внесла 90 млн євро для зведення саркофагу на Чорнобильській АЕС