"Чорнобиль - 360": на виставці у Києві пропонують перенестися у зону відчуження

Відвідувачі можуть скористатися шоломи віртуальної реальності та подивитися на Чорнобильську зону з висоти пташиного польоту

Побувати в зруйнованій музичній школі міста Прип'ять або в будинку культури енергетиків та в інших місцях 30-кілометрової зони відчуження дає можливість проект "Чорнобиль - 360".

Подивитися інтерактивний документальний фільм та чорно-білі фото з Чорнобильської зони можна на виставці, яка зараз експонується в Американському домі. Перенестися на зруйновану "мирним атомом" територію допомагають шоломи віртуальної реальності. Людина у шоломі може рухатися, повертати голову в різні боки - і в цей момент змінюватиметься зображення. 

Продюсер проекту Кирило Покутний розповів, на що чекати відвідувачам виставки: "Дозволяє опинитися в місці, де ми знімали наш фільм і відчути ефект присутності там. Ця технологія дає змогу відчути емпатію до тих людей, котрі там живуть чи працюють, бути на відстані руки поряд з ними, дізнатися їхню долю, їхню історію, що там відбувається"

"Це дозволяє подивитися на зону з висоти пташиного польоту і це вражає. Я був в зоні і ходив там пішки. Це трошки інші враження", - поділився враженнями відвідувач виставки Євген Корінний.

Зауважимо, що проект створила команда молодих людей, більшість із яких народилися вже після чорнобильської аварії. Автори кажуть, що сучасними технологіями хочуть привернути увагу нового покоління до подій, які сталися у квітні 86-го.

Як повідомляв 5.ua, 2016 рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Попередній матеріал
Харків побіг: міський марафон зібрав рекордну кількість учасників
Наступний матеріал
Порошенко відзначив держнагородами поліцейських і військових
Теги:
Loading...

Під Кабміном на акцію протесту зібралися чорнобильці - перекрили рух транспорту

Мінекології виступає за створення заповідника в Чорнобильській зоні

Вшанування пам'яті учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Яценюк пропонує звільнити керівника Чорнобильської зони відчуження

Пожежу в "Чорнобильській пущі" локалізовано на площі в 70 га - ДСНС