ukrinform.ua

Харків побіг: міський марафон зібрав рекордну кількість учасників

  Найстаршому учасникові забігу 78 років

  Понад 10 тис. харків'ян і гостей міста, які обрали для себе здоровий спосіб життя, зареєструвалися для участі в забігу, що стартував на площі Свободи, Третього міжнародного марафону. Про це розповів перед стартом учасник забігу, заступник міського голови Харкова з питань сім'ї, молоді і спорту Олександр Попов, передає "Укрінформ".

  "Нинішній марафон зібрав найбільшу кількість учасників: більше 10 тис. осіб, хоча починався з 7 тис. любителів бігу. Найстаршому учасникові забігів - 78 років, наймолодшому - 18. Крім того, в марафоні візьмуть участь близько 100 людей з обмеженими фізичними можливостями, а також делегації спортсменів з 26 міст світу, включаючи місто-побратим Нюрнберг. На дистанцію вийшли 100 співробітників міськради", - розповів він.

  За словами Попфова, програма дня включає марафон (42,195 км), забіг в 10 км, міні-марафон (4,2195 км), естафету 4х10,55 км та естафету 2х21,1 км.

  "Безпеку на дистанціях гарантують наряди поліції. Центр міста, де пройде траса марафону, перекрито для транспорту з 7-ї ранку до 17-ї. Любителі бігу забезпечені водою на пунктах харчування вздовж траси, де чергують бригади швидкої допомоги. Сьогодні спекотно, й учасники забігів одягнені легко", - додав заступник міського голови Харкова з питань сім'ї, молоді і спорту.

  Він також зазначив, що всі учасники, якці досягли фінішу, будуть нагороджені спеціальними нагрудними знаками із зображенням трьох символів міста: будівлі Держпрому, фонтану "Дзеркальний струмінь" і оглядового колеса в парку ім. Горького. 

  Нагадаємо, у Києві відбудеться благодійний зірковий забіг "Кілометри добра".

  Попередній матеріал
  До Іловайська та Харцизька знову прибули російські ешелони зі зброєю та військовою технікою - ГУР
  Наступний матеріал
  "Чорнобиль - 360": на виставці у Києві пропонують перенестися у зону відчуження
  Теги:
  Loading...

  У Парижі відбувся забіг вгору по Ейфелевій вежі

  У Києві влаштували патріотичний забіг заради Криму

  Діди Морози влаштували велозабіг у Вінниці

  В Ужгороді влаштували кольоровий забіг

  Миколаєвці влаштували традиційний забіг

  5 канал - трансляція наживо