5 канал

Нищук у програмі "Рандеву": "Я проти використання тварин у цирках"

Євген Нищук також розповів про новий стартап Міністерства культури України

21 квітня Євген Нищук в інтерв'ю для програми "Рандеву" висловив свою позицію щодо звірів в українських цирках: "Я, як людина, як громадянин, – проти використання звірів у цирках. Саме Міністерство культури розробило цю заборону на використання звірів у пересувних цирках, де взагалі неможливо відстежити той чи інший процес, але поки вона не пройшла всіх процедур підтримки. Я не менше, ніж будь-який представник із UA animals люблю тварин і ратую за всіх тих, хто захищає права тварин. Зараз ми створюємо робочу групу, бо різка заборона на будь-що спричиняє певні наслідки. Тобто зараз ми маємо з робочою групою, в яку обов'язково повинні ввійти представники організації UA animals і багатьох інших, подумати, як створити реабілітаційні центри для тих звірів, яких заберуть із цирку. Бо що з ними робити? Приспати чи що?"

Також Нищук розповів про новий стартап Міністерства культури.

"Ми відкриваємо ще один кошик, який ітиме через Міністерство культури. 500 млн, в яких ми вперше передбачаємо інвестування в українські телесеріали і телефільми", – зазначив міністр. 

Про заборону звірів у цирках, українське кіно, культурний фонд, Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого дивіться у програмі "Рандеву" від 21 квітня 2018 року.

Попередній матеріал
Справа "Вікторії": суд заґратував виховательку табору, де загинули три дівчинки
Наступний матеріал
На Донбасі троє бійців АТО підірвалися на вибухівці – штаб

Pianoboy Дмитро Шуров: В Україні у людей прагнення до класного життя поки що виходить не з того місця

"Українці не хочуть змін. Вони хочуть смартфон": у "Рандеву" Pianoboy із сином Левом про гендерну рівність та кволість до змін

Чому плачуть солдати: "Рандеву" з воїном АТО Євгеном Тєрєховим – відео

У Києві вручили національну кінопремію "Золота дзиґа": як все відбувалося та хто став переможцем – великий сюжет

Світова прем'єра нового фільму Лозниці "Донбас" відбудеться на Каннському кінофестивалі

"ЗА ЧАЙ.COM": телеведуча та засновниця "Дикого театру" Ярослава Кравченко в ефірі "5 каналу