Pianoboy Дмитро Шуров: В Україні у людей прагнення до класного життя поки що виходить не з того місця

Цього місяця в "Рандеву" – місяць спільного проекту "5 каналу" і ООН. І руху he for she. Програми будуть присвячені гендерній рівності

Pianoboy Дмитро Шуров разом із сином Левом – одні з найактивнішіх учасників кампанії HeforShe. У рамках цього руху вони дали інтерв'ю для "Рандеву", яке було в ефірі "5 каналу" 7 квітня 2018 року. Говорили про стосунки у родині Шурових, про рівність між чоловіками і жінками та про права обох статей. Заговорили і про те, що змінюється чи не змінюється в Україні після Революції Гідності.

"На жаль, це політика все. Я впевнений, що так само, як вони почали це, так само все це можна закрити це питання. От я реально в це вірю. Люди змінились, я змінився, моє оточення теж змінилося. Я змінився, бо вважаю, що кожна людина має робити свою справу, в першу чергу, на межі своїх можливостей. Тобто максимально відповідально. І я вважаю, що це і є справжній патріотизм – робити свою справу в країні, в якій ти живеш. І я вважаю, що багато людей простих людей змінилися, стали більш відповідальними. Але глобально, на жаль – ні", – сказав Шуров.

"Ми вчора їхали на Дніпро, жахлива, до речі, дорога, але я не про це. Проїжджали районний центр. Центральна вулиця – абсолютно жахлива дорога. Ми навіть не знали, як концерт давати після такої дороги – все боліло. Але вздовж цієї дороги стоять новенькі сітілайти, на яких написано "Гордість цього міста". І там якісь бабусі дідусі, ветерани, спортсмени – і це круто. Але точно за ці гроші можна було зробити дорогу на цій центральній вулиці. І це була б гордість цих людей. Тобто в нашій країні оце прагнення до класного життя поки що виходить не з того місця у людей. Воно не є здоровим. Тобто ми хочемо пишатися цим, закриваючи очі на все це. І це для мене абсолютно незрозуміла річ... Люди в Україні хочуть смартфон. І я не знаю, як це змінити. Як зробити так. Щоб вони пишалися своїми реальними досягненнями власними, а не тим, що їм десь там сказали чи вони десь почули", – вважає Pianoboy.

Співак також підсумував: "Люди мають працювати разом, весь світ побудований на взаємодії. Це, я вважаю, дві речі, які треба в Україні міняти. Перша – роби свою справу, друге – взаємодій. Це все. Якщо люди будуть це робити скрізь, глобально, то хто буде нами зверху там керувати, я вважаю, не буде мати абсолютно ніякого значення".

 

Попередній матеріал
Предстоятелі українських церков привітали вірян з Великоднем: що сказали – відео
Наступний матеріал
Як українці відзначали Великдень – великий підсумковий сюжет

"Якщо б зустрів Путіна, убив би": фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя в "Рандеву"

"Яскрава й незабутня": букмекери оголосили фаворита Євробачення-2018

В Україну із Єрусалима прибув Благодатний вогонь

Православні східного обряду відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці

Страсна п'ятниця: що не можна і що варто робити в цей день

Атмосферний фронт: у Страсну п'ятницю в Україні пройдуть дощі та грози