5 канал

Наближав кінець комунізму в Європі: у Києві презентували фільм про Івана Павла Другого

Телевізійна прем'єра стрічки "Звільнення континенту: Іван Павло Другий і падіння комунізму" відбудеться на "5 каналі" у неділю, 25 червня

У Києві презентували американський документальний фільм про Папу Івана Павла Другого. Папа, який уже занесений до лику святих, там постає в історичному контексті, передає "5 канал".

Стрічка – це кінематографічний аналіз того, як Іван Павло Другий своїми молитвами і промовами, що надихали мільйони людей, наближав кінець комунізму в Європі. Як-от його візит до рідної Польщі у червні 1979 року став поштовхом до появи руху "Солідарність".

Фільм має назву "Звільнення континенту: Іван Павло Другий і падіння комунізму". Його вже показували у США та країнах Європи. Торік кіно про Папу отримало престижну нагороду "Еммі" як краща документальна стрічка. В Україні телевізійна прем'єра відбудеться на "5 каналі" 25 червня – до 16-ї річниці приїзду Папи Івана Павла Другого до України.

"Цей фільм не тільки для християн, католиків, а для всіх людей. Думаю, ви – український народ – добре знаєте, що таке боротися за людську гідність. Цей фільм є натхненням і посилом для багатьох людей – якщо ти відстоюєш свої права і цінності, ти можеш дуже змінити своє суспільство і свою країну", – відзначає продюсер фільму Шимон Чижек.

Попередній матеріал
Ремонт на €1 мільйон: ЄС відремонтував гуртожиток для переселенців на Кіровоградщині
Наступний матеріал
"Наш пісок не гірший за багамський": Кличко перевірив столичні пляжі
Теги:
Loading...