Мігдісова влаштувала показ нової колекції на вертолітному майданчику Януковича [відео]

  Будували для президента, а використовують для модників. На вертолітному майданчику Януковича дизайнерка Олена Мігдісова влаштувала показ нової колекціі. Спостерігала за дефіле Олена Халік.
  Олена Халік, "5 канал": "Щойно збудований вертолітний майданчик у центрі столиці приймає гостей. Але, ані офіційних делегацій, ані повітряних суден тут немає, тут демонструють моду для обраних".

  У гостей естетичне задоволення в квадраті. На подіумі крокують моделі з колекцією на наступні весну та літо, а одразу за ними - шикарна панорама вечірнього Києва. Чимало гостей прийняли запрошення через локацію показу - адже побувати тут до цього часу - можливості не було.

  Олена Вінницька, співачка: "Когда я получила преглашение и узнала где будет проходить - конечно меня это потрясло, просто женское любопытство - что же это будет за показ".

  Марина Кінах: "Совершенно необычное место провидения, и мне было интерестно. Я каждый день еду по этой дороге, видела что это вертолетная площадка, и что будет что-то невероятное, ну и когда было написано что это тут - я приняла приглашение".

  Зібрала усіх на показ - дизайнер Олена Мігдісова. Каже, провести дефіле саме тут - її ідея. І щоб, на один вечір, перетворити вертолітний майданчик на подіум - жодних перепон небуло.

  Олена Мігдісова, дизайнер: "Мне хотелось представить свою колекцию кутюр - как-то оригинально. Мы обратились и аеро-такси стали нашими партнерами. и накакие президентских вертолетних площадок - тут может каждый человек организвоть. Просто нужно креативно подходить к мероприятиям".

  Це - її перша самостійна колекція під маркою "Обрані". На подіумі вбрання винятково яскравих кольорів з якісних тканин італійського виробництва. Модельєр представила глядачам і сукні у традиціях кутюр і вбрання на кожен день. Ефектним була і поява Мігдісової у фіналі. Під вибухи феєрверків дизайнерка заїхала на подіум на ретро-автомобілі.

  Спеціальною гостею з Росії була актриса Рената Літвінова. Після показу нахвалює і колекцію і місце проведення у своєму, тільки їй притаманому стилі. 

  Рената Літвінова, актриса: "Холодно, но красиво, но хотя бы  шампанское дали".

  Задоволені побаченим гості розійшлися готуватися до наступної модної події сезону. Юкрейніан фешн вік, який стартує вже наступного тижня.

  Олена Халік та Андрій Верстюк, "5 канал".

  Попередній матеріал
  За смаження яєшні на Вічному вогні дали 3 роки [відео]
  Наступний матеріал
  Влада Тунісу вимагає смертної кари для учасників штурму посольства США
  Теги: