Із сакральними символами-оберегами: вишиванки від українського бренду підкорюють серця зірок

Вишиванка Shutterstock
Бренд стійкої моди YULIA MAGDYCH представлений більш ніж в 35 країнах світу, серед яких Франція, Італія, Іспанія, Німеччина, Греція, Англія, США, країни ближнього і середнього сходу а також країни Азії

Серед клієнтів бренду не тільки українські, а й світові знаменитості. Вишиванку від Юлії Магдич помічали на Патрісії Каас, Кетрін Зета-Джонс, дочці Оззі Озборна.

Серед українських зірок можна зустріти Ольгу Сумську, Тіну Кароль, Катю Осадчу, Катерину Кухар і багатьох інших. Також плаття-вишиванку одягала переможниця "Євробачення-2016" Джамала.

Бренд YULIYA MAGDYCH є безпосереднім виробником національного одягу, використовує унікальну технологію – технічно досконалу 3D-етнічну вишивку. Весь цикл виготовлення здійснюється на власному виробництві в Києві висококваліфікованими фахівцями, які люблять свою справу.

Особливі ознаки бренду: ДНК класичної вишиванки; "Уніформа" для сучасної леді – образи, які є розкішними і спокійними одночасно; візитна картка бренду YULIYA MAGDYCH – технічно досконала 3D етнічна вишивка.

Лілія

Лілія – дуже ніжна і тендітна квітка, вважається символом дівочої цноти, чарівності і краси. Лілії носили дівчата, які готувалися вступити в шлюб. Орнамент обов'язково складався з квітки, бутона і листка, які символізують народження, розвиток та безперервність людського життя.

Мак

Мак – символ захисту від зла. В Україні завжди вірили в магічну силу маку, що захищає сім'ю і господарство від лихого ока й різних бід.

Калина

Калина символізує безсмертя роду і материнство. Дерево – втілення матері, а ягоди – дітей.

Виноград

Виноград символізує радість та красу сімейного життя. Орнамент із виноградом поширений по всій центральній Україні. У Київській, Полтавській, Чернігівській областях традиційно прикрашають вишиванки і рушники великими гронами винограду. І це не дивно, адже виноградний орнамент символізує створення сім'ї та її благополуччя.

.
.yuliyamagdych.com

Дуб

Дуб – символ міцної життєвої сили, непереможності. Зображення дуба надавало українському народу сили і мужності для захисту свого роду.

.
.yuliyamagdych.com
Попередній матеріал
Чи має бути благодійність анонімною і як допомогу "за покликом душі" перетворити на систему
Наступний матеріал
Посадка літака в Мінську: у США дії Білорусі назвали "шокуючим актом режиму Лукашенка", а в Литві – "огидним вчинком"
Теги:
Loading...