Італійські пригоди українців у проекті "Винна карта" на "5 каналі"

  • Анонс
У п’ятницю, 25 травня, о 23:20 запрошуємо у наступну європейську подорож по "Винній карті". "5 канал" розкриває італійські секрети Dolce vita

Італія налічує 20 регіонів, і кожен з них виробляє власне вино, яке відрізняється різноманіттям, терруарністю та унікальним виноробним підходом. Цього тижня ведучі Лара Губіна та Віталій Ковач вирішили підсолодили собі життя та завітали до регіону П’ємонт, а точніше – до батьківщини відомих солодощів – мальовничої Альби – столиці п’ємонтського трюфеля, міста сотні башт та суцільної еклектики.

Під час вечірньої дегустації сомельє поділиться лайфхаком - як не загубити свій бокал з-поміж інших на великій вечірці, також глядачі дізнаються, чому деякі вина слід відкривати завчасно, а в якому вині превалює третичний аромат, що розкривається з часом - лише у закоркованій пляшці. Окрім цього, нагадуємо, що на глядачів чекає нове слово-пароль, цього разу – з еротичним присмаком. Перший, хто завітає на виноробню Monchiero Carbone та озвучить його, отримає цікавий подарунок від власників.

Ведуча Лара Губіна сповна насолодиться італійським Dolcevita – посмакує неймовірно смачними солодощами, відвідає репетицію віслючих перегонів та зазирне в багатовікові будиночки, у середині стін яких за маскою бароко криється таємничість середньовіччя. Професійний знавець вина Віталій Ковач власноруч прополе виноградні грядки, побуває на батьківщині унікального сорту винограду Арнаіс та розкаже старовинну історію двох родин – Монк’єро та Карбоне.

Дивіться цієї п’ятниці о 23:20 з повтором у суботу о 24:20 на "5 каналі" невинні винні пригоди українців в Італії та разом із "Винною картою" прокладайте власний маршрут майбутньої подорожі.

Попередній матеріал
"З футболом не пов'язано": поліція про мотив нападу на фанів "Ліверпулю"
Наступний матеріал
"Бориспіль" відмовився приймати літаки з фанами "Ліверпуля" – реакція КМДА

Окупанти ліквідували інститут винограду і вина "Магарач" у Криму

Вино без похмілля: у Каліфорнії винайшли напій з канабісу

"5 канал" покаже, де зберігають винні колекції найвпливовіші особи світу