5 канал

Історик: Події останніх років в Україні є продовженням політики геноциду ХХ ст. з боку Росії

Це у Канаді були і є квебекські сепаратисти, а в Криму та на сході України не сепаратисти, а саме анексіоністи. Ті, хто хочуть не відокремлення, а саме захоплення й доєднання територій до Російської імперії путінського зразка. Таку думку озвучив канадський історик і політолог українського походження Роман Сербин.

Роман Сербин – канадський історик і політолог українського походження, був професором історії Росії та східноєвропейської історії в Квебецькому університеті (Монреаль). Дослідник проблеми Голодомору. 1983-го організував першу міжнародну конференцію на тему Великого голоду в Україні 1932-33 рр. Редактор щопіврічного наукового часопису "Holodomor Studies" (із 2009 р.)

Про те, чому трагічна історія ХХ століття стала фактором реальної політики і про уроки історії, які в інформаційну еру ніхто не хоче вивчати й користуватися на практиці, про канадську солідарність та підтримку України, про діаспору та трансатлантичну солідарність, про успішних у діаспорі експатів або чому вдома їм так не вдається, про поліетнічне суспільство і його закони співіснування і що таке політична нація по-канадськи", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
Обшуки у Кривому Розі: прокуратура планує оголосити в розшук Удода
Наступний матеріал
Вигода у 100 мільйонів: НАБУ і САП вимагатимуть перерахувати заставу за Насірова в прибуток держави
Loading...

Вперше у США: Сенат штату Вашингтон визнав Голодомор в Україні геноцидом

"Відновити історичну справедливість": коли завершиться слідство щодо геноциду татар 1944

Від малого до великого: На Майдані сотні людей вшанували пам'ять жертв геноциду кримських татар – фото