Музей 'Становлення української нації'
Музей 'Становлення української нації' 5.ua

Інноваційний музей історії України у 5d-форматі: чим дивуватимуть відвідувачів

Читайте по-русски
У четвер, 3 жовтня, о 13:15 гостем програми "Час: Online" на "5 каналі" був автор та керівник проєкту Музей "Становлення української нації" Валерій Галан. Фахівець розповів про сучасні технології, які оживили історію, найцікавіші експонати та ідею створення музею

Побувати на дипломатичних перемовинах Богдана Хмельницького з іноземними послами. Або відчути атмосферу творення Української Народної Республіки. В інноваційному музеї, який нещодавно відкрився у столиці, українську історію можна не лише побачити і почути, а ще й відчути її на запах. А з деякими фігурами – навіть поговорити.

Про ідею створення проєкту, сучасні технології та унікальність фігур, костюми та історичний реквізит, а також оновлення музеїв України говорили в ефірі програми "Час: Online" з автором та керівником проекту Музей "Становлення української нації" Валерієм Галаном.

Довідка

Музей "Становлення української нації" – це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями. Це жива книга історії української держави, яка підхоплює реальність і переносить вас в історичну епоху від часів Русі до сьогодення.

Всі епохи представлені в сюжетах з фігурами, виконаними із силікону, які є такими високоякісними, що їх складно відрізнити від людей. Фігури органічно вписуються в облаштовані діорами і панорами.

Змістова частина подається в описах сюжетів, на інформаційних стінах, у генеалогічних деревах, на унікальних історичних мапах, на тачскрінах, а також у медіагідах 8-ми мовами.

Валерій Галан – автор, керівник та інвестор проєкту Музей "Становлення української нації", громадський діяч, автор книг та навчальних фільмів, відомий ресторатор і готельєр в Україні та Європі.

Валерій Галан
Валерій Галан5 канал

Автор успішних проєктів, побудованих у національних традиціях та спрямованих на пропаганду української історії культури і традицій: "Легенда Карпат" (Карпати, Україна), "Мігово" (Карпати, Україна), "Фортеця Гетьмана" (Київ, Україна), "Замок Лужец" (Карлові Вари, Чехія).

Попередній матеріал
Диявол у підтекстах: Єлісєєв роз'яснив, що ховається за "формулою Штайнмаєра"
Наступний матеріал
Металурги попереджають про безробіття і падіння гривні у разі ухвалення законопроєкту №1210
Loading...