Горан Брегович в Україні [репортаж, відео]

  Горан Брегович в Україні. У Києві виступив Весільно-похоронний бенд під керівництвом відомого сербського музиканта. Послухати етнічні циганські ритми було стільки охочих, що організаторам довелося доставляти додаткових 300 стільців. Сам же винуватець ажіотажу усюди запізнювався. Спочатку на репетицію, а потім і на концерт. Але дочекалися Бреговича усі. У тому числі й кореспондентка 5-го Дар`я Безродна.

  Посмішку викликає у столичної публіки прохання наспівати щось з творчості Горана Бреговича. Повторити таке майже не можливо.

  Концерт Горана Бреговича у столиці- другий в українському турі співака. 19 квітня бенд вже підкорив Одесу. Україну сербський музикант вдвідує залюбки, адже тут на нього завжди чекає теплий прийом.  

  Горан Брегович, музикант: "В Українцях я бачу споріднені "циганські" душі. Вам навіть не треба алкоголю, аби бути веселими. Для вас ми сьогодні співатимемо  щось "золоте", щось нове. деякі пісня, які я писав для кінострічок".

  Даря Безродна, "5 канал": "На Київському концерті Горана Бреговича одну пісню виконала й українська співачка Руслана. Відома пісня край мій рідний край лунає зараз, нажаль зняти її нам не дозволили організатори. Можемо підслухати. руслана зараз на сцені".

  На біс спеціально для глядачів "5 каналу" Руслана повторила нову стару пісню композитора Миколи Мозгового в обробці Горана Бреговича.

  Руслана, співачка: "Ми з ним зідзвонюємося по мобільному, по скайпу. Інакше з маестро не виходить спілкуватися. З маестро ми почали з "Край, мій рідний край". Горан, коли отримав цю пісню сказав, що це одна з найкращих етнічних композицій, яку він чув. Він навіть не повірив, що в неї був автор, що вона не народна".

  Поки Брегович співав у палаці Україна, під його стінами завзяті шанувальники, котрі не потрапили на концерт, самі відтворювали його балканські ритми.

  Даря Безродна, Дмтро Демішев, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Зоною відчуження оголосила японська влада радіус навколо "Фукусіма-1"
  Наступний матеріал
  Український лікар та британський і американський журналісти загинули в Лівії
  Теги:
  Loading...