Ярослав Олійник
Ярослав Олійник 5 канал

GRAND ROCK PIANO SHOW: молодий композитор, син загиблого АТОвця, дає благодійний концерт у Києві – відео

Читайте по-русски
У п'ятницю, 5 квітня, о 14:15 гостем програми "Час: Online" на "5 каналі" був піаніст-віртуоз, композитор, імпровізатор, новатор музики в стилі симфонічного року Ярослав Олійник

Питання для дискусії:

  • Як виникла ідея благодійного концерту?
  • Куди саме підуть кошти від продажу квитків на концерт?
  • GRAND ROCK PIANO SHOW: які світові хіти та власні твори виконуватиме піаніст та чим дивуватиме глядачів?
  • Хто та чому затягує судовий розгляд щодо вбивства батька Ярослава – учасника АТО?

На всі ці та багато інших актуальних запитань у п'ятницю, 5 квітня, о 14:15, відповів піаніст-віртуоз Ярослав Олійник.

Підготовка до GRAND ROCK PIANO SHOW йде на повну. На даний момент відбулося понад 10 репетицій із ритм-секцією (гітара, бас, барабани). Водночас окремо проводяться репетиції хору, а також групи музикантів із симфонічного оркестру.

Більш як 1000 сторінок матеріалу вже роздано виконавцям, і вони їх зараз активно вивчають.

Для залучення уваги аудиторії до благодійного шоу Ярослав Олійник виступає на вуличних майданчиках Києва з концертами і розповідає всім небайдужим до музики людям про мету, яку хоче втілити в життя.

Всі кошти від продажу квитків будуть передані благодійному фонду Tabletochki, який опікується дітьми з онкологічними захворюваннями.

Свій концерт піаніст присвячує батькові, учаснику АТО Сергію Олійнику, який дістав смертельні ножові поранення, захищаючи сина біля метро "Золоті Ворота". Це сталося 22 червня 2017 року.

Ярослав зазначив, що головним інструментом на концерті буде рояль. Крім того на сцені з ним будуть близько 65 музикантів, які будуть грати авторські композиції Олійника, світові хіти та саундтреки з фільмів. Концерт відбудеться 12 квітня о 19:00 годині в ЦКМ КПІ.

Квитки на захід можна буде придбати тут: concert.ua

Ярослав Олійник
Ярослав Олійник5 канал

Довідка. У 2017 році Ярослав Олійник став випускником Національної музичної академії ім. Чайковського. Він зумів досягти значних висот, став лауреатом найпрестижніших музичних премій і конкурсів не тільки в Україні, а й в Іспанії, Франції, Італії, Чехії та Німеччині. Лауреат конкурсу "Дельфійські ігри". Артист об'їхав із гастролями 11 країн, виступаючи на площах найяскравіших міст Європи.

Вже має записаний перший альбом імпровізацій. Працює над альбомом авторських композицій. Виступає на різних сценах і майданчиках як самостійно, так і з іншими виконавцями. І саме так доносить свої задуми, ідеї, творчість до широкої публіки, людей, які цікавляться музикою.

Попередній матеріал
Польська церква заявила, що принципово підтримує ПЦУ – офіційно
Наступний матеріал
На Закарпатті конфлікт: прикордонники укріплюють кордон – місцеві протестують
Loading...