Фільм "Параджано" на Одеському міжнародному кінофестивалі-2013 [відео]

  Лише одна українська стрічка потрапила до основного конкурсу Одеського міжнародного кінофестивалю. Це біографічний фільм "Параджанов" про легендарного вірменсько-українського режисера.

  Над фільмом спільно працювали Серж Аведикян і Олена Фетисова. Крім того, американець Фредерік Бонд представить на конкурсі свою дебютну художню стрічку "Смерть Чарлі Кантрімена", в якій зіграли Шайа Лабаф і Тіль Швайгер. Британець Крейг Вівейрос привезе до Одеси фільм "Боржник" із Тімом Ротом у головній ролі. А росіянин Олександр Велединський, який знімав серіал "Бригада", - презентує кіно з Костянтином Хабенським "Географ глобус пропив". Днями ця картина здобула перемогу на російській премії "Кінотавр". Усього за гран-прі Одеського кінофестивалю - "Золотого Дюка" - змагатиметься 11 режисерів з усього світу. Переможця оберуть за результатами глядацього голосування. Триватиме кінофестиваль в Одесі з 12 по 20 липня.

  Денис Іванов, генеральний Одеського міжнародного кінофестивалю: "И, наконец, украинский участник конкурса - это картина "Параджанов" режиссера Сержа Аведикяна и Елены Фетисовой. Этот фильм, буквально стало известно на днях, что он учавствует в программе фестиваля класса А, фестиваля в Карловых Варах East of the West и буквально через пару недель его украинская премьера состоится в конкурсе Одесского кинофестиваля".

   

  Алік Шпілюк, арт-директор Одеського міжнародного кінофестивалю: "Параджанов" - це велика кінопродукція. Україна тут є головною країною. Але також взяли участь Грузія, Вірменія і Франція".

  Попередній матеріал
  Ассанж назвав героєм Сноудена, який розповів про прослуховування ЦРУ
  Наступний матеріал
  У Києві презентували громадське інтернет-телебачення [відео]
  Теги:
  Loading...