До Дня Незалежності у Києві відкрилась фотовиставка [відео]

  Від серійних убивць і рекетирів - до усіх чотирьох українських президентів у несподіваних ракурсах. До Дня Незалежності в Києві відкрилася виставка фотографій.
  Їхній автор - Єфрем Лукацький - єдиний в історії України фотожурналіст, удостоєний престижної Пулітцерівської премії за кадри, відзняті в Чечні. Його роботи друкують шановані світові видання, серед яких "Тайм" і "Ньюзвік". На виставці представлені світлини, зроблені в гарячих точках - Афганістані, Чечні, Іраку, а також українська серія - від проголошення незалежності і арешту рекетирів в 90-тих до сучасних парламентських і вуличних бійок. Загалом - 170 фото. Подивитися на них можна протягом десяти днів в Українському домі.

  Єфрем Лукацький, фотожурналіст, автор виставки: "Це унікальний момент - це проголошення Акту незалежності України, це коли внесли прапор. От вони пронесли його по Хрещатику. Більше таких фотографій нема. Я знаю, є чорно-білі - кольорових нема. Усі ці фотографії були надруковані на перших шпальтах найвпливовіших світових видань. Мене не друкували тільки, можливо, "Плейбой".

  Попередній матеріал
  Між Китаєм та Японією загострюється конфлікт за острівний архіпелаг Сенкаку
  Наступний матеріал
  Еквадор надав політичний притулок Ассанжу [відео]
  Теги: