5 канал

Семесюк: Жлоби мають еволюціонувати, або їх треба відсунути на маргінес - відео

Де закінчується "рагуль" і починається "жлоб"? Клин клином виганятиме художник-жлобіст Іван Семесюк.

Він з друзями-жлобартівцями замахнувся на "святе" – фундамент люмпен-суспільства. Чи можна карикатурою вигнати жлоба із жлоба? Чому жлобство стало позакласовим і сягнуло українських верхів та низин в держпіраміді? Де закінчується "рагуль" і починається "жлоб"? Клин клином виганятиме художник-жлобіст Іван Семесюк.

Читайте також: "Найдорожчий художник втраченого покоління": Олександр Ройтбурд, повне відеоінтерв'ю - "За Чай.com"

Довідка. Іван Леонідович Семесюк народився 21 листопада 1979 року в Києві в родині художниці та архітектора. Популярний український культурний діяч, художник, письменник, арт-куратор, блогер, має активну трансляцію у мережі Facebook. Отримав вищу художню освіту за фахом скульптури.

У 2008-2013 роках – співзасновник та голова творчої групи СВХ (Союз Вольних Художників – 5.ua), в межах якої виник і отримав розголос мистецько-культурний проект "Жлоб-арт". Вважається одним із засновників Жлоб-Арту, що детально фіксував та досліджував таке соціальне явище як жлобство. Проект Жлоб-Арт було успішно завершено 21 листопада 2013 року, в день початку Революції Гідності. Семесюк – один з авторів "Жлобології".

Разом з художником та відомим культуртрегером Олексою Манном був куратором чисельних виставок та івентів у підпільній галереї "Бактерія". Займався і продовжує займатися пошуком нових імен, створенням альтернативної культурно-художньої тусовки. Від самого початку і до кінця брав активну участь у київському Майдані 2013–2014 років. Був одним з найгучніших його рупорів у соціальних мережах. Також був одним із активних учасників "Мистецького Барбакану", що виник як майданчик для творчого і не лише супротиву під час Революції Гідності.

У 2014 у видавництві "Люта справа" вийшла перша експериментальна книжка Івана Семесюка "Щоденник Україножера". Це літературно оброблена збірка постів з Facebook. У 2015 році Люта справа видала другу книжку Івана Семесюка, що дістала міжнародну премію в царині нонконформістської літератури — Премію імені Олеся Ульяненка. Книжку цілком присвячено українським культурним кодам та фобіям. Як зазначає сам автор, її написано в жанрі агромістичного реалізму.

Попередній матеріал
В США пасажирка на ходу відкрила аварійний вихід і вистрибнула з літака
Наступний матеріал
Як незрячий вінничанин допомагає бійцям АТО

Денисенко: Усі надії на Луценка - відео

Капранов: Українці легко піддаються на "хохлосрач", але не провокуються на "Шатун" - відео

Екс-голова СБУ: Агентура ФСБ в держорганах є, а от кримінальних справ немає - відео

Портников: "Рускім" тимчасово заборонили ненавидіти американців і Трампа - відео

Безсмертний: Перетворили "Помаранчеву революцію" на карнавал - відео

5 канал - трансляція наживо