"Нафтогаз"
"Нафтогаз" Інформатор

Зростання ціни на газ вже від літа – у "Нафтогазі" розповіли кого торкнеться

  Йдеться про комерційний сегмент споживачів

  У червні 2018 року НАК "Нафтогаз України" планує підвищення цін на газ для промисловості, порівняно із травнем на 8,9%. У компанії кажуть, що це пов'язано із ростом цін на європейському ринку, повідомляє прес-служба "Нафтогазу" у Facebook. 

  "Ціна на наш газ, яку ми пропонуємо комерційним клієнтам, збільшилася у червні на 8,9% у зв’язку зі збільшенням цін на європейському ринку. За останній місяць оптові ціни на газ на європейському ринку збільшилися на 8-12%. Відповідно, ми також вимушені підняти ціни для наших комерційних споживачів", – йдеться в повідомленні "Нафтогазу".

  Водночас, у компанії додають: ціни в комерційному сегменті визначаються попитом і пропозицією, тому покупці можуть вільно обирати серед десятків інших виробників і імпортерів газу, які визначають свою ціну самостійно. 

  Разом із тим, як нагадали у компанії,  ціни в комерційному сегменті визначаються попитом і пропозицією, тому покупці можуть вільно обирати серед десятків інших виробників й імпортерів газу.

  "Нафтогаз" – лише один із постачальників", – кажуть у компанії.

  Згідно з оприлюднених даних, ціна на 1 тис. кубометрів газу для тих, хто купує його за передплатою або замовляє від 50 тис. кубометрів, становитиме 8,294 тис. грн (без ПДВ). У травні натомість за цей же обсяг газу потрібно було сплатити 7,619 тис. грн. Таку ж ціну поки пропонують дочірнім компаніям "Нафтогазу".

  Решта комерційних споживачів купуватиме газ за ціною 9,078 тис. грн за 1 тис. кубометрів (у травні – 8,368 тис. грн).

  Нагадаємо, з 1 травня 2018 року "Нафтогаз" підняв ціни на газ для промисловості. Тоді йшлося про зростання на 5,2-5,5%.

  Попередній матеріал
  "Реал" Vs "Ліверпуль": букмекери назвали фаворита фінального матчу Ліги чемпіонів
  Наступний матеріал
  Підрозділи МВС переведно у надзвичайний режим роботи: яка причина
  Loading...