5.ua

Знайдено частину викрадених документів "Нафтогаз України"

  Частину документів, викрадених з приміщення "Нафтогаз України" у лютому було знайдено на Київщині.

  Про це повідомляє прес-служба "Нафтогаз України".

  "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" підтверджує, що 19 квітня 2014 року неподалік с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області, групою відпочивальників було знайдено частину фінансово-господарської документації Компанії, викраденої наприкінці лютого 2014 року з приміщення НАК "Нафтогаз України".

  Співробітники правоохоронних органів провели відповідні слідчі діі та направили знайдені документи на опис до Шевченківського РУ ГУМВС України в м.Києві. Попередньо було встановлено відсутність більшої частини викраденої документації Компанії.

  Наразі спільними зусиллями співробітників департаменту безпеки Компанії та правоохоронних органів проводиться вивчення та опис знайдених документів та робота по встановленню місцезнаходження решти зниклої документації та осіб, причетних до вчинення злочину." - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, у ніч з 24 на 25 лютого 2014 р. невідомими особами було вчинено збройний напад на приміщення Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", розташоване за адресою вул. Івана Гонти, 3-а. 

  Попередній матеріал
  Москва і Захід закликають Україну до миру - але стягують війська
  Наступний матеріал
  "Повітряна сотня": українські приватні літаки допомагають силовикам охороняти кордони
  Теги:
  Loading...