Розрахунок податків на оренду житла

Зміни у поданні декларацій та відкриття нових рахунків для сплати податків: подробиці

  З 2 липня 2018 року функціонуватимуть нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998)

  Уже з початку серпня, при заповненні декларацій з ПДВ, одна з опцій була оцифрована. Йдеться про автоматичне заповнення додатка 5 "Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів". Про це зазначає прес-служба Європейської Бізнес Асоціації, повідомляє "fi.Новини".

  Додаток буде заповнюватися на підставі даних Єдиного реєстру податкових накладних в Електронному кабінеті. При створенні звітного документа в приватній частині Електронного кабінету, необхідно у верхній панелі навігації вибрати пункт "додатково/заповнити на основі даних ДФС".

  Відомо, що раніше додаток заповнювався в ручному режимі. Зокрема, вноситься інформація про контрагентів, з якими працюють підприємці – назва контрагента, вартість товару/послуги, суми для відшкодування ПДВ.

  Своєю чергою, Державна казначейська служба України наголошує, що з 2 липня 2018 року будуть функціювати нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998).

  З метою запобігання втрат бюджету, Казначейством встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві та будуть діяти до 11 вересня 2018 року (старі рахунки).

  Наголошується, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується 10 вересня 2018 року.  Уже з 11 вересня 2018 року кошти, які будуть сплачені на старі рахунки не будуть зараховані до бюджету, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

  Враховуючи зазначене, з метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів наголошуємо на необхідності сплати платниками податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.

  Реквізити чинних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на веб – сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

  Попередній матеріал
  Чи доведеться працюючим пенсіонерам обирати між пенсією і зарплатою – які роз'яснення дали в уряді
  Наступний матеріал
  Економічні перспективи: у Німеччині радять Києву створити умови для довгострокового транзиту газу

  Лайфхак для автомобілістів: як повернути частину грошей за встановлення ГБО

  Щоб не стати жертвою сурогату: як відрізнити якісний алкоголь від фальсифікованого – відео

  Що і як потрібно зробити заробітчанам, щоб уникнути проблем із податковою – лайфхак

  Ми маємо залишити бізнес у спокої і створити Нацбюро фінансової безпеки – Южаніна

  Суд залишив Насірова під домашнім арештом

  НАЗК перевірить декларацію судді, що виніс рішення у справі Кернеса