business-tv.com.ua

ЗМІ: "Укрзалізниця" провела круглий стіл щодо підвищення вантажних тарифів без участі найбільших вантажовідправників

  Захід відбувався в закритому режимі, преса до нього доступ не мала

  ПАТ "Укрзалізниця" 28 грудня провело "круглий стіл" з питання підвищення вантажних тарифів без участі представників найбільших вантажовідправників, при цьому закривши доступ пресі на захід. Про це пише видання UAprom, яке опитало учасників ринку ГМК.

  "В "Арселорміттал Кривий Ріг", "Метінвесті", Ferrexpo та "Інтерпайпі" було отримано приблизно ідентичну відповідь: "Нас не запрошували". Водночас керівники галузевих асоціацій (хіміки, аграрії, металурги, феросплавники, цементники) повідомили, що відмовилися від запрошення, визнавши майбутній захід черговою PR-акцією керівництва УЗ, яке так і не надало жодного документа для конструктивного діалогу. А це понад 80% вантажної бази "Укрзалізниці", – пише видання.

  Також видання нагадало, що 27 грудня в ході підсумкової прес-конференції Войцех Бальчун, голова правління УЗ, запевнив міністра інфраструктури Володимира Омеляна в тому, що веде "відкритий діалог з бізнесом" з тарифного питання. Він заявив, що 28 грудня запросив на "круглий стіл" у центральному офісі УЗ "виробників сталі".

  Як повідомляв 5.ua, 27 грудня 2016 року Мінінфраструктури схвалило підвищення тарифів на вантажні перевезення "Укрзалізниці".

  Попередній матеріал
  Кабмін підвищить мито на іноземні авто, якщо це "загрожуватиме вітчизняному виробництву"
  Наступний матеріал
  На Кубі заборонили встановлювати пам'ятники Фіделю Кастро
  Теги:
  Loading...

  До різдвяних свят "Укрзалізниця" призначила більше 30 додаткових потягів

  Економіст: "Укрзалізниця" – це неефективний монстр

  Промисловці вимагають конструктивного діалогу з "Укрзалізницею" за тарифами і фінплану: "Ми не дочекалися жодного документа"

  Новорічна казка від "Укрзалізниці": на свята визначеним пасажирам даватимуть безкоштовну воду та сніданки

  Промисловці просять АМКУ не допустити підвищення вантажних тарифів "Укрзалізниці"

  "Укрзалізниця" назвала ціну квитка на потяг "Інтерсіті+" до Польщі