Володимир Зеленський
Володимир Зеленський відкриті джерела

Зеленський підписав зміни до Держбюджету-2020

  Читайте по-русски
  Кошторис передбачає створення Фонду боротьби з коронавірусом

  Президент України Володимир Зеленський підписав зміни до Державного бюджету на 2020 рік щодо фінансування боротьби з поширенням коронавірусу, які Верховна Рада підтримала на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Як мовиться у повідомленні, зміни до бюджету були внесені з метою "оптимізації видатків відповідно до зовнішніх і внутрішніх викликів, пов'язаних з епідемією коронавірусу та світовою економічною кризою".

  Згідно із документом, створюється Фонд боротьби з коронавірусом в обсязі 64,7 млрд грн. Також передбачається виділення додаткових 15,8 млрд грн для доплат медикам, які протистоять епідемії. Загалом видатки Міністерства охорони здоров'я збільшуються на 16,4 млрд грн.

  На одноразові доплати до пенсій найуразливіших верств населення передбачено 10,6 млрд грн. Загалом видатки Міністерства соціальної політики збільшуються на 19,5 млрд грн.

  Резервний фонд збільшується на 3 млрд гривень. Збережені видатки на будівництво та ремонт доріг, тож програма "Велике будівництво" триватиме. Загалом на дорожню інфраструктуру у бюджеті закладено 70 млрд грн.

  Скорочення видатків не слід очікувати у таких галузях: оборона і безпека, підтримка агропромислового комплексу. 

  Попередній матеріал
  У Держприкордонслужбі зафіксували 4 випадки коронавірусу: як почуваються хворі
  Наступний матеріал
  Стан повітря у Києві покращився – рейтинг
  Loading...