заступник міністра фінансів Сергій Марченко 5 канал

Заступник міністра фінансів Марченко розповів, коли почнуть виплачувати стипендії за новою системою

За його словами, на впровадження нової стипендіальної програми впливає ціла низка факторів

По-новому почнуть виплачувати стипендії не з 1 січня, як планувалося раніше, а, скоріше, з 1 вересня 2017 року. Про це "5 каналу" повідомив заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

"Ми передбачали, що ця політика (стипендіальна) буде впроваджена з 1 січня 2017 року, але тут все залежить від багатьох факторів, у тому числі, наскільки парламент буде готовий до таких змін", – каже він.

Крім того, за його словами, розмір стипендій ще не визначено.

"Ми зараз не готові говорити про конкретні суми, тому що зараз це питання дискутується. Ми визначаємо конкретну пропорцію, яка може бути застосована до академічних, зокрема, стипендій. Тобто, чим менша буде ця пропорція, тим більші суми отримають кращі студенти", – зауважив Марченко.

Коментуючи вчорашній інцидент, коли у заступника міністра фінансів жбурнули торт, Марченко заявив, що це не що інше, як провокація.

"Що стосується вчорашнього інциденту, ми вважаємо це провокацією, яке жодного відношення до студентського середовища, до студентів не має", – наголосив він і додав: "Ми вважаємо, що жодна реакція не може змінювати політику, яка застаріла і має змінюватися. Наша позиція залишається незмінною. Ми вважаємо, що наші підходи, які ми пропонуємо, дозволять суттєво підвищити якість і наповнення стипендіальної політики, тому ми залишаємося при наших позиціях". 

Нагадаємо, у серпні цього року Міністерство фінансів України запропонувало з 2017 року розділити студентські стипендії на академічні і соціальні.

Попередній матеріал
Поминальні заходи за нацгвардійцями, які загинули у серпні 2015 року біля будівлі Верховної Ради - відео
Наступний матеріал
Аваков закликав СБУ депортувати з України російського ідеолога "Інтера"
Loading...

У заступника міністра фінансів жбурнули торт

Скасування стипендій: чого чекати студентам

Українські студенти можуть залишитися без стипендій

Міністр фінансів: про скасовані стипендії та вкотре відтермінований транш МВФ