golos.ua

Україна готова отримувати електроенергію з Росії на пільгових умовах - Міненерго

  Україна готова невідкладно укласти угоду про постачання електроенергії з енергоринку Росії.

  Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, повідомляється у Facebook відомства.

  “Як відомо з відкритих джерел, ціна електроенергії на енергоринку Росії на сьогодні становить близько 2100 рублів (без ПДВ) за 1 МВт, що за офіційним обмінним курсом в гривні складає близько 688 гривень за 1 МВт. Це значно нижче оптової ринкової ціни на українському енергоринку, яка в грудні 2014 року становить 941 гривню за 1 Мвт”, - йдеться у повідомленні.

  У суботу, 27 грудня, засоби масової інформації Росії від імені заступника голови уряду РФ Дмитра Козака поширили заяву про готовність російської сторони постачати Україні електроенергію на пільгових умовах - за внутрішніми російськими цінами, а також без передоплати.

  “Відповідно до цієї заяви, а також до отриманої раніше попередньої пропозиції від ВАТ “ІнтерРАО” про укладання прямої угоди з ДПЗЕД “Укрінтеренерго”, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України звертається до Міністра енергетики Російської Федерації О.В. Новака з пропозицією невідкладно укласти угоду купівлі-продажу на вищевикладених умовах”, - заявив Демчишин.

  Попередній матеріал
  У Володимирі-Волинському зустріли звільнених з полону бійців
  Наступний матеріал
  Кличко відвідав свято відкриття новорічної ялинки у Шевченківському районі столиці

  Пєсков: рішення постачати Україні вугілля - це демонстрація політичної волі Путіна

  Хакери розмістили на сайті Мінрегіону новину про початок поставок вугілля із Росії

  Порошенко каже, що постачання вугілля до України розблоковано

  Міненерговугілля обіцяє, що до кінця року будуть припинені віялові відключення електрики