Пєсков: рішення постачати Україні вугілля - це демонстрація політичної волі Путіна

  Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що постачання з РФ в Україну вугілля та електроенергії без передоплати - це демонстрація політичної волі Володимира Путіна.

  Як розповів Пєсков у коментарі ТАСС, президент Росії “в найважчі моменти ніколи не відмовляється від своєї послідовної лінії на підтримку народу України і надання не евентуальної, а реальної допомоги”.

  “Це є послідовною демонстрацією політичної волі президента Путіна до надання реальної підтримки українцям, особливо напередодні Нового року”, - заявив прес-секретар Кремля.

  Як повідомлялося, напередодні на сайті Мінрегіону України з'явилося повідомлення про те, що Путін прийняв рішення організувати з 26 грудня поставки в Україну електроенергії та вугілля в обсязі 50 тисяч тонн на добу, без передоплати від української сторони.

  У відомстві заявили, що повідомлення було розміщене на сайті хакерами. Однак віце-прем'єр РФ Дмитро Козак заявив, що Москва таки постачатиме Києву енергоресурси в обсязі до 500 тисяч тонн на місяць.

  Попередній матеріал
  Терористи створили "агенції новин" які поширюють антиукраїнську пропаганду
  Наступний матеріал
  Кримська митниця заявляє, що Україна не пропускає на півострів легкові автомобілі

  Хакери розмістили на сайті Мінрегіону новину про початок поставок вугілля із Росії

  Порошенко каже, що постачання вугілля до України розблоковано

  Окупаційна влада збирається вимкнути електрику в Криму у новорічну ніч

  В окупованому Криму відновлено електропостачання