inforesist.org

Хакери розмістили на сайті Мінрегіону новину про початок поставок вугілля із Росії

  Напередодні пізно ввечері на сайті Мінрегіону з'явилося повідомлення про те, що Росія починає поставки електроенергії та вугілля в Україну.

  У новину зазначається, що “президент Росії Володимир Путін прийняв рішення організувати з 26 грудня поставки на Україну російської електроенергії та вугілля в обсязі 50 тисяч тонн на добу, без передоплати від української сторони”.

  Однак, як заявила голова прес-служби Мінрегіону Надія Петруняк, це повідомлення могли розмістити хакери.

  “Інформаційне повідомлення під назвою “Росія починає поставки електроенергії та вугілля”, яке пізно, увечері 26 грудня з'явилося на сайті Мінрегіону України, є наслідком втручання в роботу сайту міністерства ззовні, - повідомила Петруняк, - Очевидно, що сайт Мінрегіону зламали невідомі”.

  Вона підкреслила, що відомство не поширює інформацію про постачання енергоресурсів в Україну з інших країн, оскільки дане питання знаходиться у сфері компетенції іншого міністерства.

  Між тим, у ніч на суботу, 27 грудня, віце-прем'єр РФ Дмитро Козак заявив телеканалу “Россия 24”, що РФ щомісяця буде поставляти в Україну по 500 тисяч тонн вугілля. За його словами, ціни при цьому будуть істотно нижче внутрішньоукраїнських.

  Попередній матеріал
  Президент: Чонгар повністю контролює Україна
  Наступний матеріал
  СБУ оприлюднила список звільнених із полону українців