Євробачення-2017 готові прийняти вже чотири українські міста

  Про готовність прийняти конкурс наступного року вже заявили мери Києва, Одеси, Львова та Дніпропетровська

  Після перемоги Джамали на Євробаченні наступного року пісенний конкурс буде приймати Україна. В якому місті він відбудеться, офіційно поки не вирішили, повідомляє УНІАН.

  "Київ готовий до проведення Євробачення. Дискусії щодо інших міст не мають під собою підстав, оскільки Київ найбільш підготовлене місто для проведення таких значущих заходів. Впевнений, що те завдання, яке є, – організація конкурсу, забезпечення правопорядку, інфраструктури, транспортного сполучення для гостей, – ми виконаємо на 100%", – написав у Facebook Віталій Кличко.

  На думку міського голови Одеси Геннадія Труханова, південне місто цілком може прийняти конкурс: "Майданчиком, гідним проведення такого престижного конкурсу, цілком може стати наша Одеса - багатонаціональне, красиве, європейське місто з багатою історією та культурними традиціями!"

  У свою чергу мер Львова Андрій Садовий заявив, що якщо буде така необхідність, місто готове провести конкурс.

  "Я б хотів говорити не стільки, як мер Львова, а з точки зору інтересів країни. Мені важливо, щоб рішення про місто, в якому буде проходити конкурс, було важливим з тієї точки зору, що саме ми хочемо показати. Яку Україну ми хочемо показати. Якщо буде необхідність, Львів проведе на високому рівні", – зазначив Садовий.

  Як повідомляв 5.ua, напередодні два українські міста висловили бажання приймати Євробачення-2017.

  Нагадаємо, Україна стала переможцем пісенного конкурсу Євробачення-2016. Виконавиця Джамала з піснею "1944" отримала 534 бали. На друге місце вийшла Австралія із результатом 511 балів, третю сходинку посіла Росія із результатом 491 бал.

  Попередній матеріал
  "Укроборонпром" передав Нацгвардії першу партію новітніх бронетранспортерів
  Наступний матеріал
  Луценко: У разі провалу реформ в ГПУ піду з політики

  Швеція запропонувала Україні допомогу в організації Євробачення-2017

  Джамала: я дуже хочу, щоб "Євробачення-2017" відбулось в Криму - перше інтерв'ю після повернення в Україну

  В Мінкульті розповіли, звідки візьмуть кошти на проведення "Євробачення-2017"

  Два українські міста висловили бажання приймати "Євробачення-2017"