Шарль Мішель та Володимир Зеленський на Донбасі
Шарль Мішель та Володимир Зеленський на Донбасі Офіс президента

ЄС запроваджує нову програму економічної підтримки Донбасу

Читайте по-русски
Президент Європейської ради Шарль Мішель зазначив, що Україна покращує щоденне життя населення Донбасу

Європейський Союз надав значну підтримку Україні для пом'якшення впливу конфлікту на економіку і вирішив підтримати економічний розвиток Донбасу за новою програмою. Про це заявив президент Європейської ради Шарль Мішель під час спільного з президентом України Володимиром Зеленським брифінгу в Луганській області.

"Цього року ми розпочинаємо нову програму для підтримки економічного розвитку та надання державних послуг у цьому регіоні. Це також включатиме фінансування пунктів в'їзду/виїзду", – сказав він.

Президент Європейської ради висловив переконання, що повне припинення вогню, відкриття більшої кількості пунктів в'їзду/виїзду, а також подальша робота з гуманітарного розмінування покращать життя людей по обидва боки лінії дотику, і ЄС готовий підтримувати ці зусилля.

За словами Шарля Мішеля, у ЄС очікують, що Росія забезпечить повний доступ для СММ ОБСЄ до всіх територій України, які наразі не контролюються урядом, а пандемія COVID-19 не повинна використовуватися як привід для подальшого відмежування цих територій від України.

"Ми також закликаємо Росію повернутися до Спільного центру контролю та координації", – додав президент Європейської ради.

Шарль Мішель зазначив, що побачив на власні очі, як та робота, яку проводить Україна у співпраці з міжнародними партнерами на лінії дотику на Донбасі, покращує щоденне життя людей.

Нагадаємо, що перед цим президент Європейської ради заявив про те, що санкції ЄС проти РФ залишаться в силі, допоки не будуть реалізовані Мінські угоди.

Попередній матеріал
Гнила підлога і постійна сирість: як у модульному містечку живуть переселенці – сюжет
Наступний матеріал
Весна не за горами: на Львівщині майже всі ведмеді прокинулися від зимового сну
Loading...

ЄС продовжує санкції: Росію визнали стороною конфлікту на Донбасі, а не посередником

Російські найманці на Донбасі 7 разів обстріляли позиції армійців ЗСУ

У ЗСУ повідомили про втрати окупантів від початку "перемир'я"

В Одесі поховали бійця ЗСУ, який загинув на Донбасі

На Чернігівщині попрощалися з убитим на Донбасі бійцем ЗСУ

На окупований Донбас з Росії прибув мікроавтобус ритуальних послуг – ОБСЄ