Транш ЄС
Транш ЄС https://wpapers.ru

ЄС виділить Україні макрофінансову допомогу – які умови для цього треба виконати

  Читайте по-русски
  Нагадаємо, в червні минулого року Європейська рада затвердила програму макрофінансової допомоги Україні. Сума допомоги – 1 млрд євро

  ЄС може виділити Україні другий транш макрофінансової допомоги тільки за умови виконання всіх попередніх умов. Зокрема йдеться про виконання програм МВФ та пунктів, що зафіксовані в договорі України з ЄС. Одна з таких умов – перевірка електронних декларацій.

  "Ми мали можливість обговорити макрофінансову ситуацію, що склалася упродовж попередніх кількох років. Ситуація була досить успішною. Ми підтримували макрофінансову стабільність в Україні. Як ви знаєте, ця програма тісно координується з МВФ і ми обговорювали ті питання і ті конкретні кроки, які Україні необхідно здійснити для того, щоб Європейський Союз міг надати наступний транш макрофінансової допомоги", – повідомив гендиректор Єврокомісії щодо розширення і Європейської політики сусідства Крістіан Даніельссон.

  Нагадаємо, в червні минулого року Європейська рада затвердила програму макрофінансової допомоги Україні. Сума допомоги – 1 млрд євро. Перший транш Україна отримала в грудні 2018 року. Тоді сума допомоги сягнула 500 млн євро. Макрофінансова допомога ЄС надається Україні у вигляді запозичень, які не повинні перевищувати 2-х відсотків річних. Кошти надаються за умови виконання попередніх домовленостей з Євросоюзом щодо здійснення реформ, важливих для стійкого економічного зростання України.

  Попередній матеріал
  Відомий український адвокат застрелив дружину та вчинив самогубство – поліція
  Наступний матеріал
  Обігнав навіть "Гру престолів": серіал "Чорнобиль" очолив рейтинг найкращих стрічок усіх часів
  Loading...

  Зеленський зустрівся з місією МВФ: Україна продовжуватиме співпрацю з Фондом

  Місія МВФ прибула в Україну: мета візиту

  Місія МВФ прибуде в Україну в кінці травня – віце-прем'єр

  Євросоюз готовий надати другий транш макрофінансової допомоги Україні

  Україна та США узгодили надання 2-го траншу військової допомоги – Полторак

  Порошенко розповів, куди скерували гроші від МВФ