200 млн євро кредитних коштів ЄІБ спрямують на відновлення Донбасу
intvua.com

ЄІБ надасть 200 млн євро кредиту на відновлення Донбасу - Зубко

  У найближчі дні буде підписано кредитну Угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком на суму 200 млн євро (близько 3,76 млрд грн), які підуть на відновлення систем життєзабезпечення та інфраструктури Донбасу.

  Про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в програмі "Час. Підсумки тижня" на 5 каналі.

  Зубко також нагадав, що на такі цілі Кабмін в листопаді виділив 375 млн грн, з яких 150 млн грн - на відновлення інфраструктури Луганської області, решту - Донецької області.

  Міністр зазначив, що контроль за належним використанням цих коштів має бути з боку самих громад, на території яких пошкоджено об’єкти інфраструктури, соціальні об’єкти та системи життєзабезпечення.

  "Кожна громада має самостійно визначати об’єкти, на які ці гроші потрібно спрямувати і що в першу чергу необхідно відновити", - зазначив Зубко.

  За його словами, виділені кошти мають бути використані максимально ефективно з користю для людей і населених пунктів Донеччини і Луганщини.

   

  Попередній матеріал
  В Австралії невідомий утримує заручників у кафе
  Наступний матеріал
  На Полтавщині перекинувся автобус – є поранені

  Україна має намір залучити кредит у 200 млн євро на відновлення Донбасу

  ЄБРР виділить Україні до $200 млн на реконструкцію ГТС

  США виділять Україні $70 млн на енергобезпеку і розвиток громадянського суспільства

  Законопроект США передбачає виділення Україні озброєння на $350 млн - МЗС