В Австралії невідомий утримує заручників у кафе

  У понеділок вранці, 15 грудня, в Сіднеї невідомий озброєний чоловік захопив у заручники відвідувачів та персонал кав'ярні Lindt.

  На телевізійних кадрах, які показують по австралійському ТБ, було видно кількох заручників, які стоять з піднятими руками навпроти вікна, а також чорний прапор з написом арабською мовою, повідомляє ВВС.

  Наразі будівля, де розташовується кафе, оточена поліцією.

  Представник компанії Lindt, яка є власником кафе, заявив, що на момент захоплення в будівлі перебували 10 працівників і 30 відвідувачів.

  Як повідомляється, три людини змогли втекти з кафе. Двоє чоловіків вибігли зі скляних дверей, ще один - з пожежного виходу.

  За даними кореспондента Daily Mail Australia, один з цих чоловіків був співробітником кафе, а двоє інших - відвідувачами.

  На даний момент австралійська поліція почала переговори з людиною, яка утримує заручників.

  "Поліцейські переговорники встановили контакт з ним і продовжують контактувати з ним", - повідомила заступник глави поліції штату Новий Південний Уельс Кетрін Берн.

  За її словами, поліцейські "намагаються з'ясувати мотиви загарбника".

  Разом з тим Берн відмовилася назвати, скільки заручників, за оцінкою поліції, перебувають в кафе Lindt, зазначивши лише, що "ця цифра менша 30".


  Попередній матеріал
  За час АТО загинули 917 військовослужбовців - Міноборони
  Наступний матеріал
  ЄІБ надасть 200 млн євро кредиту на відновлення Донбасу - Зубко