США виділять Україні $70 млн на енергобезпеку і розвиток громадянського суспільства

  В ухваленому Сенатом Конгресу США проекті федерального бюджету на 2015 рік передбачено виділення Україні $70 млн на зміцнення енергетичної безпеки та розвиток громадянського суспільства.

  "В бюджеті США також закладаються кошти для надання Україні технічної допомоги в сфері зміцнення енергетичної безпеки та розвитку громадянського суспільства. Для зменшення залежності України від експорту енергоносіїв США допомагатимуть уряду України у розробці середньо- та довгострокових планів з підвищення енергоефективності та виробництва енергії. З цією метою на 2016-2018 фін.рр. передбачені видатки у розмірі $50 млн", - говориться в заяві МЗС України.

  Також в бюджеті США передбачено виділення $20 млн на розвиток в Україні громадянського суспільства, незалежних ЗМІ та боротьбу з корупцією.

  "Ми розцінюємо прийняття Конгресом згаданого закону як чіткий сигнал підтримки з боку американських законодавців та американського народу на адресу України, а також знак солідарності з українським народом  у його прагненні самостійно обирати власне майбутнє", - наголосили в українському зовнішньополітичному відомстві.

  Нагадаємо, Сенат Конгресу США ухвалив проект федерального бюджету на 2015 рік. Цим самим американські законодавці не допустили зупинення роботи уряду.

  Попередній матеріал
  Херсонські волонтери передали воїнам-артилеристам три мобільні комфортні будиночки
  Наступний матеріал
  Після розбійного нападу на учасників лекції у Києві розпочато слідство

  Законопроект США передбачає виділення Україні озброєння на $350 млн - МЗС

  Росія погрожує США відповідними заходами у випадку нових санкцій

  Сенат США ухвалив бюджет на 2015 рік

  Палата представників США ухвалила Акт підтримки свободи в Україні