Видобуток нафти
Видобуток нафти rbc.ua

Єдиним способом достукатися до влади є ДРС – "Укртатнафта"

  Читайте по-русски
  Державна регуляторна служба зараз займається, зокрема, роботою щодо змін у Податковий кодекс

  Державна регуляторна служба – єдиний орган, який підходить з практичної точки зору до законів і нормативних актів, при цьому завжди захищаючи інтереси бізнесу. Про таке заявив заступник голови правління "Укртатнафта" Руслан Міловідов в ефірі 24 каналу.

  За його словами, під час розробок підзаконних актів держава не завжди враховує інтереси виробників. При цьому, єдиною можливістю достукатися до влади є Державна регуляторна служба (ДРС).

  "Був розроблений підзаконний акт Міністерством енергетики та вугільної промисловості про введення норм втрат нафтопродуктів. Було багато зауважень, при цьому не залучали до розробки дані введень виробників. Завдяки тільки втручанню регуляторної служби були внесені відповідні зміни, і проєкт відправлений на доопрацювання для перерахунку вказаних норм", – заявив Міловідов.

  За словами заступника голови правління "Укртатнафта", ДРС зараз займається важливою роботою щодо змін у Податковий кодекс, а також змін до систем електронної адміністративної реалізації палива.

  "З Державною регуляторною службою ми працюємо вже давно. Вони завжди ставали на бік бізнесу. Останнім часом наша співпраця, в основному, пов’язана із законопроєктами та підзаконними нормативними актами, які зараз впроваджують – це зміна в Податковий кодекс, зміна в системи електронної адміністративної реалізації палива, щодо якої виникає багато питань", – заявив Міловідов.

  Попередній матеріал
  Може зупинитися увесь Кривий Ріг: нардеп про ризики законопроєкту №1210
  Наступний матеріал
  Трамп назвав причину блокування військової допомоги Україні – подробиці
  Теги: