Ярослав Железняк
Ярослав Железняк 5 канал

Якщо є гроші на підвищення видатків для Офісу президента, мають бути гроші й на субсидії – голова фракції "Голос"

Читайте по-русски
Політик наголосив, що влада не комунікує з населенням щодо зміни газопостачальника чи оформлення пільг

Необхідно збільшувати видатки на субсидії, і для цього можна знайти кошти, переконаний Ярослав Железняк, голова фракції "Голос". У студії ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" він наголосив, що на фоні зростання тарифів потрібно збільшувати пільги на електроенергію.

"Чи достатньо грошей? Якщо президент знайшов 8 млрд (насправді 7,2, а не 8, – ред.) на університет, якщо знайшли гроші, щоб можна було підвищити видатки на Офіс президента, – давайте пошукаємо (на субсидії для населення, – ред.). Я пам'ятаю розмову голів фракцій: пан Разумков якраз брав (участь, – ред.) з прем'єр-міністром, очільником "Нафтогазу" паном Вітренком, він тоді був в.о. міністра енергетики. Там були розрахунки, за якими стовідсотково треба збільшувати видатки на субсидії. Я впевнений, що це треба робити. Ми подавали свої ініціативи, колеги подавали свої – ми будемо це питання переглядати. У нас тарифи зросли – гроші в т. ч. на пільги по електроенергії теж треба виплачувати", – наголосив Ярослав Железняк.

Він зазначив, що складнощі викликає порядок переоформлення субсидій, а також зміна газопостачальника. Железняк розповів, що зараз можливо змінити постачальника газу через мережу інтернет, але алгоритм незручний, навіть для людини, яка непогано володіє комп'ютером.

"Я не розумію, чому зараз уряд не комунікує, як це зробити, як людям перейти. Повірте, це (інструкція, – ред.) дуже погано виглядає. Але так людина зекономить кожного місяця", – наголосив нардеп.

Інша проблема, з якою не бореться держава, – це черги, додає Железняк:

"Щодо субсидії: ми 8 тисяч чомусь можемо нормально через реєстри дати людям автоматично, а на субсидіях збираємо черги. Я не хочу бачити черги під час коронавірусу".

Попередній матеріал
Кінець епохи пластикових пакетів – що означає новий закон та як реагують українці
Наступний матеріал
На проведення референдуму грошей в бюджеті немає – Разумков
Loading...