ООН
ООН zn.ua

Як Україні досягти стійкого зростання економіки – доповідь ООН

  У документі відзначають, що головне завдання – забезпечити зростання ВВП як мінімум удвічі та одночасно підвищити рівень зайнятості населення

  Протягом наступних 15 років Україна має щонайменше подвоїти реальний ВВП, а також довести зайнятість працездатного населення до 70% для досягнення сталого економічного зростання, що відповідає цілям розвитку Організації Об'єднаних Націй. Про це йдеться у доповіді ООН, яку підготувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі, передає УНІАН. 

  "Певне пожвавлення економічної активності, яке спостерігалося у 2016 році, є незначним. Україна і надалі потребує системних інституційних та глибоких структурних реформ, запуску масштабних технологічних перетворень", – йдеться в документі.

  Там також наголошується, що пріоритетним завданням економічної політики, якій має бути підпорядковане все інше, є забезпечення протягом наступних 15 років реального зростання валового внутрішнього продукту мінімум удвічі з одночасним підвищенням рівня зайнятості населення працездатного віку до 70%.

  У доповіді ООН вказується, що факторами досягнення зазначеної мети повинні стати створення високотехнологічних конкурентоспроможних виробництв, збільшення внутрішнього попиту за рахунок доходів населення та інвестицій, підтримка експорту з високою доданою вартістю та реалізація інфраструктурних проектів, а також швидке нарощування продуктивності агропромислового комплексу. 

  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, які реформи допоможуть подолати кризу й забезпечити економічний розвиток в Україні.

  Попередній матеріал
  Розбиті столичні дороги повністю відремонтують через 4 роки – "Київавтодор"
  Наступний матеріал
  У "Нафтогазі" розповіли, звідки Україна імпортує газ
  Loading...