5.ua

У 2014 році ЄБРР збільшив обсяг інвестицій в Україну майже у два рази

  Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) у 2014 році збільшив обсяг інвестицій в Україну більш ніж на 46%.

  "У відповідь на складні макроекономічні умови і геополітичну ситуацію в Україні в 2014 році ЄБРР збільшив обсяг інвестицій до більш ніж €1,2 млрд у рамках 36 проектів у державному і приватному секторах, підкріплюючи ці інвестиції технічною допомогою і широким політичним діалогом", - йдеться в прес-релізі київського офісу банку, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Як говориться у повідомленні, інвестиції ЄБРР в Україну в минулому році є найбільшим річним обсягом фінансування за всю історію діяльності банку в країні з 1993 року.

  Згідно інформації, ЄБРР в минулому році направив, зокрема, більше €300 млн у фінансовий сектор, в основному, на підтримку фінансування торгових операцій, а також в інфраструктурну галузь, зокрема на проекти реконструкції доріг, комунальних підприємств та морської портової інфраструктури. У секторі агробізнесу існуючі та нові клієнти отримали фінансування банку в обсязі понад €250 млн. Крім того, майже €160 млн банк виділив на різні проекти в енергетиці.

  Крім того, ЄБРР почав реалізацію спеціальної програми підтримки існуючих клієнтів об'ємом €150 млн, яка допоможе їм задовольнити потреби в ліквідності і оборотному капіталі, а також подолати складності та обмеження, якы були викликані фінансовою кризою і зниженням доступності зовнішнього фінансування.

  Також ЄБРР затвердив здійснення банком додаткового внеску у розмірі €350 млн для завершення будівництва нового безпечного конфайнмента на Чорнобильській АЕС. Акціонери ЄБРР також створили мультидонорский рахунок стабілізації та сталого розвитку для надання Україні допомоги в реформуванні економіки, поліпшенні бізнес-клімату та поверненні до шляху стійкого зростання.

  Попередній матеріал
  Глава МВС заявляє про звільнення 102 інспекторів ДАІ
  Наступний матеріал
  Сьогодні українці відзначають свято Меланки

  ЄБРР погодився надати Україні $150 млн на реконструкцію ГТС

  ЄБРР допоможе "Нафтогазу" фінансувати закупівлі природного газу

  ЄБРР виділить додаткові кошти на добудову нового "Укриття" на ЧАЕС

  ЄБРР збільшить підтримку реформ в Україні