Глава МВС заявляє про звільнення 102 інспекторів ДАІ

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що в результаті службових розслідувань та перевірок щодо дій працівників ДАІ під час подій Євромайдану звільнено 102 інспектора.

  "В результаті проведеної перевірки, беручи до уваги ст. 3 п. 10 Закону України "Про очищення влади", звільнені з органів внутрішніх справ інспектори ДАІ, що брали участь у складанні протиправних протоколів проти учасників Євромайдану, Автомайдану", - написав Аваков на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  Зокрема, за словами міністра, в Києві було звільнено з посад 42 інспектора, Київській області - 11, Харківській - 5, Дніпропетровській - 3, Житомирській - 9, Львівській - 16, Івано-Франківській - 1, Кіровоградській - 2, Полтавській - 4, Херсонській - 2 та 7 співробітників ДАІ у Хмельницькій області.

  "Суди ще будуть продовжуватися, але в рамках компетенції міністра - ухвалив рішення про звільнення з посад 102 інспекторів ДАІ", - повідомив Аваков.

  Разом з тим глава МВС анонсував початок набору з 19 січня на навчання та стажування у новій патрульній службі, яка прийде на заміну ДАІ.

  Попередній матеріал
  Порошенко підпише завтра указ про нову хвилю мобілізації
  Наступний матеріал
  У 2014 році ЄБРР збільшив обсяг інвестицій в Україну майже у два рази

  У затриманого начальника УДАІ Полтавщини вилучили 1,5 млн грн

  У Києві з 20 січня почнеться реформування ДАІ і ДПС

  Працівнику ДАІ, який штрафував майданівців, оголошено про підозру

  У Києві ДАІ замінять патрульною службою - Аваков